tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 cigacz Benelli w 2020 r? Zaskakujce dane z tajnego dokumentu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

cigacz Benelli w 2020 r? Zaskakujce dane z tajnego dokumentu

Autor: Raff 2020.01.20, 15:33 1 Drukuj

Sportowa 600 od Benelli może pojawić się jeszcze w tym roku. Tak przynajmniej wynika z wewnętrznego dokumentu, który wyciekł do mediów. Mamy nadzieję, że będzie podobna do modelu Tornado 1130 ze zdjęcia tytułowego...

Odkąd Chińczycy przejęli włoską markę, tej wiedzie się coraz lepiej. Sprzedaż motocykli systematycznie rośnie, poprawiła się sieć dilerska, a kolejne modele zaskakują wyglądem, jakością wykonania i własnościami jezdnymi.

NAS Analytics TAG

Obok kilku zapowiedzianych już modeli (takich jak na przykład TRK 800, czy Leoncino 800), Benelli cały czas daje do zrozumienia, że nie zamierza osiąść na laurach. Dokument, który wyciekł z zamkniętej konferencji, pokazuje kierunek, w jakim włosko-chińska firma zamierza podążać.

Na uwagę zasługują szczególnie modele 600 N i 600 RR. Jak łatwo się domyślić, będą to dwa motocykle oparte na dokładnie tej samej konstrukcji - naked i sportbike. Ten pierwszy będzie zapewne mocno spokrewniony z TNT 600, którego opisywaliśmy już wcześniej. Kto wie, czy nie będzie to coś w stylu motocykla BN 600, który opisywaliśmy w lipcu.

Zastanawia nas bardziej ten drugi model - 600 RR, czyli sportbike. Nie spodziewamy się, że tym motocyklem Benelli będzie próbować powrócić do klasy Supersport, będzie to raczej usportowiona wersja nakeda, konkurent dla Hondy CBR 650 R. Do napędu obu wersji posłuży czterocylindrowy silnik rzędowy o mocy 85 KM mocy i 55 Nm momentu obrotowego.

Warto zwrócić także uwagę na model "HD 338". Tak, dokładnie, chodzi o małego Harleya-Davidsona, który budowany będzie na bazie motocykla Benelli.

Więcej o motocyklach Benelli na stronie https://poland.benelli.com/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:XYZ 21/01/2020 21:39

Benelli-Pizdelli

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr