tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zawodnicy MotoGP z wizytą w Watykanie
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Zawodnicy MotoGP z wizytą w Watykanie

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.06, 15:27 Drukuj

Pięciu czołowych zawodników MotoGP miało okazję odbyć duchowy trening przed nadchodzącym GP San Marino. W Watykanie spotkali się z papieżem Franciszkiem i zwiedzili najsłynniejszy obiekt sakralny na świecie.

Marc Marquez, Dani Pedrosa, Andrea Iannone, Danilo Petrucci i Jack Miller udali się do Watykanu w towarzystwie Carmelo Ezpelety z firmy Dorna, organizatora cyklu MotoGP.

Całą grupę przyjął na prywatnej audiencji papież Franciszek, który w krótkim przemówieniu podkreślił rolę sportu w budowaniu lepszego, bardziej sprawiedliwego i otwartego społeczeństwa. Głowa kościoła katolickiego może być od wczoraj spokojna o swoją własną - każdy zawodników podarował Franciszkowi swój kask.

Pomoc z nieba na pewno się przyda. Już w niedzielę MotoGP zawita na tor Misano, czyli do świątyni, w której czczony jest przede wszystkim Valentino Rossi, a żółty dym ściele się gęsto.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę