tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gogle Triumph Barstow. Powrót do ery gaźników, błota i chłodzenia powietrzem

Gogle Triumph Barstow. Powrót do ery gaźników, błota i chłodzenia powietrzem

Autor: Informacja prasowa 2018.09.05, 19:33 Drukuj

Odpowiednia stylówka dla każdego miłośnika klasycznych motocykli kluczowe znaczenie. Gogle Barstow, nowy produkt w ofercie Triumpha, doskonale wpisuje się w ten trend.

Gogle Barstow czerpią inspirację z pięknych czasów, kiedy motocykle chłodzone były powietrzem, paliwo lało się do cylindrów przez gaźniki, a ABS i kontrola trakcji były pojęciami równie abstrakcyjnymi co social media.

Gogle Barstow to nostalgiczny powrót do lat klimatów scramblerów, z wszechobecnym zapachem ziemi i błota wysychającego na kolektorze wydechowym. Opracowane przy współpracy z Ride100Percent - znanego producenta, który od 1980 produkuje w San Diego wysokiej klasy gogle motocyklowe.

Gogle Barstow charakteryzują się bardzo szerokim pole widzenia, posiadają pasek wykończony naturalną skórą i trójwarstwową piankę przylegającą do twarzy, która zapewnia doskonałe dopasowanie. Odporny na zarysowania i nieparujący wizjer wykonany jest z Lexanu. Gogle wyposażone są w górne otwory wentylacyjne wprowadzające powietrze i odprowadzające wilgoć.

Gogle Barstow można kupić u autoryzowanych dealerów Triumpha za 340 zł.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę