tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gogle Triumph Barstow. Powrt do ery ganikw, bota i chodzenia powietrzem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gogle Triumph Barstow. Powrt do ery ganikw, bota i chodzenia powietrzem

Autor: Informacja prasowa 2018.09.05, 19:33 Drukuj

Odpowiednia stylówka dla każdego miłośnika klasycznych motocykli kluczowe znaczenie. Gogle Barstow, nowy produkt w ofercie Triumpha, doskonale wpisuje się w ten trend.

Gogle Barstow czerpią inspirację z pięknych czasów, kiedy motocykle chłodzone były powietrzem, paliwo lało się do cylindrów przez gaźniki, a ABS i kontrola trakcji były pojęciami równie abstrakcyjnymi co social media.

NAS Analytics TAG

Gogle Barstow to nostalgiczny powrót do lat klimatów scramblerów, z wszechobecnym zapachem ziemi i błota wysychającego na kolektorze wydechowym. Opracowane przy współpracy z Ride100Percent - znanego producenta, który od 1980 produkuje w San Diego wysokiej klasy gogle motocyklowe.

Gogle Barstow charakteryzują się bardzo szerokim pole widzenia, posiadają pasek wykończony naturalną skórą i trójwarstwową piankę przylegającą do twarzy, która zapewnia doskonałe dopasowanie. Odporny na zarysowania i nieparujący wizjer wykonany jest z Lexanu. Gogle wyposażone są w górne otwory wentylacyjne wprowadzające powietrze i odprowadzające wilgoć.

Gogle Barstow można kupić u autoryzowanych dealerów Triumpha za 340 zł.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr