tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ruszasz w podróż Triumphem Tigerem? Nie zapomnij o kufrach!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ruszasz w podróż Triumphem Tigerem? Nie zapomnij o kufrach!

Autor: Informacja prasowa 2018.07.17, 14:13 Drukuj

Pojemne kufry do twojego Tigera? Proszę bardzo - Triumph przygotował znakomitą ofertę na akcesoria bagażowe, dzięki którym śmiało możesz ruszać w najdalszą podróż.

Sezon wakacyjny w pełni, dlatego jeżeli jeszcze nie wyposażyłeś swojego TIGERa w zestaw kufrów bocznych zrób to już dziś! Wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne kufry wykonane są z 1,5-mm aluminium, a narożniki wykończone zostały polimerowymi wzmocnieniami dla lepszej ochrony.

NAS Analytics TAG

Każdy z kufrów pomieści 37 litrów bagażu, każdy posiada mechanizm szybkiego odpinania, a dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak tekstylne uchwyty do transportu, czy wewnętrzne torby wykonane z trwałego i wodoodpornego nylonu, podróżowanie będzie jeszcze wygodniejsze.

Cena dwóch kufrów bocznych wraz ze stelażami:

TIGER 1200: 4730 zł za komplet kufrów i stelaży

TIGER 800: 4453 zł za komplet kufrów i stelaży

Cena samych stelaży:

TIGER 1200: 1539 zł

TIGER 800: 1262 zł

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę