tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wojna Scramblerw. Triumph oficjalnie zapowiada potnego konkurenta dla Ducati
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wojna Scramblerw. Triumph oficjalnie zapowiada potnego konkurenta dla Ducati

Autor: Raff 2018.08.10, 11:53 Drukuj

Triumph Scrambler 1200 staje się faktem. Większy brat modelu obecnego w ofercie producenta od lat już niebawem pojawi się na rynku. Jego głównym konkurentem będzie Ducati Scrambler 1100.

Pierwsze informacje na temat dużego Scramblera od Triumpha pojawiły się na początku roku. Motocykl przyłapany podczas testów sugerował bardziej "przygodową" stylizację niż jego mniejszy brat - miał kostkowe opony i zawieszenie Ohlins o długim skoku.

NAS Analytics TAG

Triumph Scrambler 1200 napędzany będzie rzędówką o pojemności 1200 cm3 i mocy 80 KM, znaną między innymi z Bonneville'a, ale też innych motocyklach linii Modern Classic. Spodziewane są dwie wersje - typowo drogowa, z aluminiowymi kołami i szosowymi oponami, oraz uterenowiona z kołami szprychowymi, obutymi w kostki. Z całą pewnością na pokładzie dużego Scramblera znajdzie się pełen pakiet elektroniki.

Głównym konkurentem Triumpha Scramblera 1200 będzie Ducati Scrambler 1100. Nieoficjalnie wiadomo, że Triumph bardzo dokładnie przeanalizował największego konkurenta, by skonstruować motocykl, który pobije go pod każdym względem. Dwa przykłady, które można podać od razu to, wspomniane już, zawieszenie o długim skoku i bogaty pakiet elektroniki.

Premiera Triumpha Scramblera 1200 odbędzie się zapewne podczas listopadowych targów EICMA w Mediolanie.

Triumph Scrambler 1200 Teaser

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr