tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Scrambler 1200 R. Hinckley planuje droższą i tańszą wersję modelu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Scrambler 1200 R. Hinckley planuje droższą i tańszą wersję modelu

Autor: Raff 2018.05.09, 15:45 Drukuj

Nie jeden, a dwa Scramblery 1200 pojawią się w ofercie Triumpha. Obok wyposażonej w topowe komponenty wersji, pojawi się także druga, surowsza i tańsza.

O testach przedprodukcyjnych nowego Triumpha Scramblera 1200 pisaliśmy w marcu. Zbudowany w oparciu o model Bonneville motocykl wyposażony był w regulowane zawieszenie Ohlins, hamulce Brembo i kilka innych topowych elementów.

NAS Analytics TAG

Jak podaje portal visordown.com, Triumph przymierza się także do drugiej wersji tego motocykla - znacznie tańszej i prostszej od tej, którą mieliśmy okazję oglądać na szpiegowskich zdjęciach. Otrzyma ona komponenty używane w innych motocyklach brytyjskiej marki.

Ta sama w obu modelach pozostanie konstrukcja. Nie zmieni się rama, silnik ani układ wydechowy. Podobne rozwiązanie Triumph zastosował w przypadku modeli Thruxton i Thruxton R. Ten drugi otrzymał zawieszenie Ohlinsa i hamulce Brembo, ten pierwszy bazuje na prostszym zawieszeniu KYB i hamulcach Nissin.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę