tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph uruchamia now usug - kalkulator ubezpieczeniowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph uruchamia now usug - kalkulator ubezpieczeniowy

Autor: Informacja prasowa 2018.07.25, 10:45 Drukuj

Kalkulator ubezpieczeniowy to nowa propozycja Triumph Polska dla posiadaczy motocykli tej marki, ale nie tylko - z oferty skorzystać mogą również właściciele innych motocykli.

Przy współpracy z 4Safe, Triumph uruchomił na swojej stronie internetowej nową usługę, która znacząco ułatwi zawarcie bądź przedłużenie umowy ubezpieczeniowej na motocykl. Każdy, kto zainteresowany jest obliczeniem składki przed zakupem motocykla lub po prostu przed wznowieniem polisy na kolejny rok, może skorzystać z kalkulatora ubezpieczeniowego, dostępnego na stronie Triumph Polska.

NAS Analytics TAG

Co istotne, z kalkulatora ubezpieczeniowego mogą skorzystać nie tylko posiadacze motocykli Triumph - oferta kompleksowego, pakietowego ubezpieczenia dostępna jest również dla tych, którzy poruszają się jednośladami innych marek, a nawet dla posiadaczy pojazdów innych niż motocykle.

Więcej informacji o zakresie ubezpieczeń dowiedzieć się można na stronie internetowej http://www.ubezpieczenia.triumphpolska.pl i pod adresem mailowym ubezpieczenia@triumphpolska.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr