tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Odszkodowanie za wypadek dostaniesz szybciej. UFG uruchamia ważną funkcję NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odszkodowanie za wypadek dostaniesz szybciej. UFG uruchamia ważną funkcję

Autor: Raff 2018.10.19, 16:35 Drukuj

Policyjne notatki z kolizji i wypadków będą dostępne online. Ale spokojnie - nie dla każdego, a tylko dla ubezpieczycieli, którzy dzięki temu szybciej wypłacą odszkodowanie.

Cyfrowy świat powoli, ale nieubłaganie wkracza także do tych instytucji, które od zawsze lubowały się w papierze, pieczątkach i powolnych procedurach - na przykład do policji. Do tej pory formalności, które załatwiało się po zdarzeniu drogowym, przedłużały się niemiłosiernie między innymi z powodu konieczności uzyskania notatki policyjnej z miejsca zdarzenia.

NAS Analytics TAG

Teraz, dzięki Ubezpieczeniowemu Funduszowi Gwarancyjnemu, notatka taka będzie dostępna dla ubezpieczyciela niemal natychmiast po tym, jak zostanie wprowadzona do policyjnego Systemu Ewidencji Wypadków i Kolizji. Z tej funkcjonalności korzystają już Warta, PZU, Ergo Hestia, Link3 i Axa.

Policyjne notatki będą udostępniane tylko tym ubezpieczycielom, których polisy znajdują się w posiadaniu uczestników kolizji. W notatkach znaleźć można informacje o czasie i miejscu zdarzenia, jego okolicznościach, a także uczestniczących w niej osobach i ich polisach.

Zdaniem UFG nowa funkcjonalność powinna znacznie przyspieszyć wypłatę odszkodowania.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę