tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Odszkodowanie za wypadek dostaniesz szybciej. UFG uruchamia wan funkcj
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odszkodowanie za wypadek dostaniesz szybciej. UFG uruchamia wan funkcj

Autor: Raff 2018.10.19, 16:35 Drukuj

Policyjne notatki z kolizji i wypadków będą dostępne online. Ale spokojnie - nie dla każdego, a tylko dla ubezpieczycieli, którzy dzięki temu szybciej wypłacą odszkodowanie.

Cyfrowy świat powoli, ale nieubłaganie wkracza także do tych instytucji, które od zawsze lubowały się w papierze, pieczątkach i powolnych procedurach - na przykład do policji. Do tej pory formalności, które załatwiało się po zdarzeniu drogowym, przedłużały się niemiłosiernie między innymi z powodu konieczności uzyskania notatki policyjnej z miejsca zdarzenia.

NAS Analytics TAG

Teraz, dzięki Ubezpieczeniowemu Funduszowi Gwarancyjnemu, notatka taka będzie dostępna dla ubezpieczyciela niemal natychmiast po tym, jak zostanie wprowadzona do policyjnego Systemu Ewidencji Wypadków i Kolizji. Z tej funkcjonalności korzystają już Warta, PZU, Ergo Hestia, Link3 i Axa.

Policyjne notatki będą udostępniane tylko tym ubezpieczycielom, których polisy znajdują się w posiadaniu uczestników kolizji. W notatkach znaleźć można informacje o czasie i miejscu zdarzenia, jego okolicznościach, a także uczestniczących w niej osobach i ich polisach.

Zdaniem UFG nowa funkcjonalność powinna znacznie przyspieszyć wypłatę odszkodowania.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr