tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Scrambler 1200. Hinckley testuje wikszego brata wszdoaza
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Scrambler 1200. Hinckley testuje wikszego brata wszdoaza

Autor: Raff 2018.03.15, 21:27 Drukuj

Triumph testuje większą wersję modelu Scrambler. Motocykl napędzany silnikiem o pojemności 1200 cm3 ma szansę pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Szpiegowskie zdjęcia wykonane przez dziennikarzy portalu bikesocial dowodzą, że w Hinckley trwają zaawansowane prace nad większą wersją popularnego modelu Scrambler. Motocykl, podobnie jak obecna wersja, zbudowany zostanie na modelu Bonneville.

NAS Analytics TAG

W odróżnieniu od tego, czego zwykle spodziewamy się po motocyklach typu scrambler, nowy Triumph otrzyma bardziej "przygodową" stylizację. Testowy motocykl wyposażono w kostkowe opony i zawieszenie Ohlins o długim skoku. Ma to pozwolić na pokonywanie terenów zarezerwowanych raczej dla maszyn enduro.

Do napędu posłuży dwucylindrowa, chłodzona cieczą rzędówka o pojemności 1200 cm3, montowana między innymi w modelu Bonneville, ale też innych motocyklach linii Modern Classic.

Zaawansowanie konstrukcji wskazuje, że motocykl jest niemal gotowy do produkcji seryjnej. Wskazuje na to wiele gotowych dedykowanych temu modelowi elementów, takich jak pokrywy akumulatorów, handbary, wydech i tylny błotnik. Jest szansa, że Scrambler 1200 pojawi się więc jeszcze w tym roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia

Bikesocial-Triumph-Scrambler-1200-005-9040

Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr