tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ksi William testuje nowego Triumpha Tigera 1200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ksi William testuje nowego Triumpha Tigera 1200

Autor: Konrad Bartnik 2018.02.25, 17:38 Drukuj

Brytyjski następca tronu, książę William, odwiedził niedawno fabrykę Triumpha w Hinckley, gdzie dokonał oficjalnego otwarcia centrum wystawienniczego. Przy okazji nie mógł się powstrzymać i zaliczył krótką jazdę testową nowym Tigerem 1200.

Ciekawą cechą Brytyjczyków jest to, że będąc jednym z najbardziej nowoczesnych i postępowych społeczeństw na świecie, wciąż kochają swoją rodzinę królewską. Jej członkowie witani są z entuzjazmem z każdym zakątku kraju, a prezesi dużych firm mocno zabiegają o oficjalną wizytę w swoich zakładach. Niedawno fabrykę Triumpha odwiedził książę William, prawdopodobny następca Elżbiety II na brytyjskim tronie. Jest on bardzo popularny na Wyspach, głównie dlatego, że reprezentuje bardziej współczesną, wyluzowaną twarz monarchii.

NAS Analytics TAG

Książę William zdecydowanie nie pasuje do wizerunku rozpieszczonego królewicza. Do niedawna pełnił regularną służbę wojskową, gdzie pracował jako pilot helikoptera ratowniczego. Jest też ogromnym fanem motocykli - w swojej kolekcji dysponuje niemal każdym ich rodzajem, od sportowych Ducati po maszyny crossowe. Nic więc dziwnego, że wizytując fabrykę w Hinckley, nie ograniczył się do zwyczajowego przecinania wstęg. Poprosił o zestaw odzieży motocyklowej i możliwość krótkiej przejażdżki nowym Tigerem 1200 wokół budynków fabrycznych. Po powrocie stwierdził tylko: "Za krótko. Zbudujcie tor!"

Przy okazji wizyty dokonał również oficjalnego otwarcia działającego już od jakiegoś czasu Factory Visitor Experience, czyli przyzakładowego centrum wystawienniczego, pokazującego odwiedzającym go turystom historię marki i obecne działania Triumpha.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr