tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe Triumphy Tiger 800 i 1200 z promocyjnym pakietem wyjazdowym
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe Triumphy Tiger 800 i 1200 z promocyjnym pakietem wyjazdowym

Autor: Informacja prasowa 2018.02.19, 12:12 Drukuj

Polski importer motocykli Triumph przygotował atrakcyjną ofertę na systemy bagażowe do nowych Tigerów. Nabywcy pierwszych 50 motocykli z każdego modelu dostaną kufry boczne ze stelażem za ułamek ceny katalogowej.

Nowe Triumphy Tiger to, tak jak poprzednicy, przede wszystkim maszyny turystyczne, które najlepiej czują się na długich dystansach. Z tego powodu znakomita większość tych motocykli wyjeżdża z salonów wyposażona w kompletne systemy bagażowe. Na pierwszych polskich nabywców najnowszej edycji Tygrysów czeka niespodzianka - kufry boczne ze stelażem będą mogli dokupić w doskonałej cenie.

NAS Analytics TAG

Pierwszych 50 Tigerów 800 oferowanych będzie z możliwością dokupienia kufrów bocznych i stelaży za 999 zł brutto, przy cenie katalogowej tych dodatków wynoszącej 4281 zł. Z kolei pierwszych 50 nabywców Tigera 1200 będzie mogło nabyć taki zestaw za 1499 zł brutto, zamiast 4547 zł. Akcja startuje dziś - 19 lutego i potrwa do wyczerpania promocyjnych egzemplarzy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę