tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe Triumphy Tiger 800 i 1200 z promocyjnym pakietem wyjazdowym

Nowe Triumphy Tiger 800 i 1200 z promocyjnym pakietem wyjazdowym

Autor: Informacja prasowa 2018.02.19, 12:12 Drukuj

Polski importer motocykli Triumph przygotował atrakcyjną ofertę na systemy bagażowe do nowych Tigerów. Nabywcy pierwszych 50 motocykli z każdego modelu dostaną kufry boczne ze stelażem za ułamek ceny katalogowej.

Nowe Triumphy Tiger to, tak jak poprzednicy, przede wszystkim maszyny turystyczne, które najlepiej czują się na długich dystansach. Z tego powodu znakomita większość tych motocykli wyjeżdża z salonów wyposażona w kompletne systemy bagażowe. Na pierwszych polskich nabywców najnowszej edycji Tygrysów czeka niespodzianka - kufry boczne ze stelażem będą mogli dokupić w doskonałej cenie.

Pierwszych 50 Tigerów 800 oferowanych będzie z możliwością dokupienia kufrów bocznych i stelaży za 999 zł brutto, przy cenie katalogowej tych dodatków wynoszącej 4281 zł. Z kolei pierwszych 50 nabywców Tigera 1200 będzie mogło nabyć taki zestaw za 1499 zł brutto, zamiast 4547 zł. Akcja startuje dziś - 19 lutego i potrwa do wyczerpania promocyjnych egzemplarzy.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę