tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Academy - pasja, nauka i wietna zabawa!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Academy - pasja, nauka i wietna zabawa!

Autor: Informacja prasowa 2018.02.19, 17:32 Drukuj

Firma Triumph zajmuje się nie tylko sprzedażą motocykli i akcesoriów do nich, ale dba też o maksymalne zadowolenie klientów, organizując szkolenia tematyczne, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Dzięki cyklowi kursów Triumph Academy nauczysz się panować nad swoją maszyną na każdej nawierzchni.

Praktyczne szkolenia doskonalące technikę jazdy motocyklem prowadzone są przez Pawła Neca. Mogą w nich uczestniczyć właściciele pojazdów wszystkich marek. Kursy odbywać się będą w różnych miastach Polski. Istnieje również możliwość zapisania się na wspólny wyjazd zagraniczny, do Hiszpanii lub Maroko, gdzie w fantastycznych okolicach i w łagodnym klimacie będziecie mogli sprawdzić możliwości swoje oraz nowych motocykli Triumph.

NAS Analytics TAG

Motocykle Triumph Tiger, które intensywnie pracowały na hiszpańskich szutrach, wróciły właśnie do Polski i przechodzą planowy przegląd w serwisie, zanim powrócą w ręce uczestników szkoleń. Najbliższa okazja, by wziąć w nich udział, do spotkanie w dniach 2-4 marca w podwarszawskim Nadarzynie. Szczegółowy kalendarz imprez oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie na oficjalnej stronie Triumph Academy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr