tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Goodbye Harley. W najnowszym filmie Marvela pojawią się całkiem nowe motocykle
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Goodbye Harley. W najnowszym filmie Marvela pojawią się całkiem nowe motocykle

Autor: Rafał Raff Betnarski 2018.02.03, 14:42 Drukuj

Marvel, marka odpowiedzialna za takie hity jak Iron-Man czy Kapitan Ameryka, żegna się z Harleyem-Davidsonem. W nowej produkcji "Ant-Man and the Wasp" zobaczymy zupełnie inne motocykle.

W filmie "Kapitan Ameryka. Zimowy żołnierz", który zarobił dla Marvela ponad 700 milionów dolarów, ważną rolę odegrały motocykle Harleya-Davidsona z debiutującej wówczas linii Street. Model Street 750. mimo swoich skromnych 47 KM, wykonywał tam niesamowite ewolucje i osiągał zawrotne prędkości.

~~~~~------~~~~~

W nowym hicie wytwórni Marvel nie zobaczymy już niestety dziarskich chłodzonych cieczą Streetów. Zamiast Milwaukee, do produkcji zaangażowano bowiem Hinckley, co oznacza, że na ekranie pojawią się motocykle Triumph. Producent zdecydował się na wykorzystanie modeli Thruxton R.

Światowa premiera filmu Ant-Man and the Wasp odbędzie się 4 lipca tego roku. W polskich kinach zobaczymy go 3 sierpnia.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę