tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pod grk, ale z prdem. Harley-Davidson zapowiada elektrycznego cruisera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pod grk, ale z prdem. Harley-Davidson zapowiada elektrycznego cruisera

Autor: Rafa Raff Betnarski 2018.02.01, 16:25 Drukuj

Harley-Davidson traci zyski, zamyka jedną z fabryk, ale nie ma zamiaru się poddawać. Milwaukee jako główny cel na najbliższe lata obrało… wprowadzenie motocykla elektrycznego.

Ubiegły rok nie był najszczęśliwszym dla producenta spod znaku tarczy i belki. Nie jest to może jakaś katastrofa, bo bilans utrzymuje się na plusie, ale spadek jest zauważalny. Jak wynika z dokumentów opublikowanych przez H-D, zyski z czwartego kwartału 2017 r. spadły o 82% w porównaniu do analogicznego okresu w roku 2016.

NAS Analytics TAG

Na domiar złego Milwaukee ogłosiło, że zamyka swoją fabrykę w Kansas, co oznacza, że około 800 osób zostanie tam bez pracy. W swoim oświadczeniu Matt Levatich, szef Harleya-Davidsona podkreślił, że wszystkie te procesy są wynikiem zaplanowanej reorganizacji i chęci zbudowania nowego wizerunku marki.

Wśród deklaracji pojawiła się i ta dotycząca motocykla elektrycznego. Levatich zapowiedział, że pierwszy cruiser na prąd pojawi się w salonach w ciągu półtora roku. Warto przypomnieć, że Harley miał już przygodę z elektrycznym motocyklem. Model LiveWire zagrał ważną rolę w filmie Avengers. Jeździła nim sama Scarlett Johansson.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr