tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Zero - koncepcja nieodległej przyszłości

Ducati Zero - koncepcja nieodległej przyszłości

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.11, 10:11 Drukuj

Szef Ducati, Claudio Domenicali, od dawna mówi o nieuchronności całkowitego przejścia na napęd elektryczny w swoich pojazdach. Pełna gama bolońskich motocykli napędzanych czystą (teoretycznie) energią ma pojawić się już za kilka-kilkanaście lat. Projektanci na całym świecie solidnie przygotowują się na ten moment i prezentują liczne wizje na temat tego, jak wyglądać będą jednoślady przyszłości.

Jedną z nich jest futurystyczne Ducati Zero, koncept stworzony przez Barta Heijta i Fernando Pastre'a, przy wsparciu bolońskiej fabryki. Został on pokazany na efektownym filmie, który próbuje oswoić nas z wizją cichych motocykli z przyszłości, dla których kultowe włoskie silniki V2 i V4 będą tylko słynnymi przodkami w rodzinnych legendach.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę