tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Claudio Domenicali nowym prezesem stowarzyszenia MSMA NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Claudio Domenicali nowym prezesem stowarzyszenia MSMA

Autor: Konrad Bartnik 2018.05.11, 13:59 Drukuj

Szef firmy Ducati, Claudio Domenicali, został wybrany nowym prezesem stowarzyszenia MSMA, skupiającego producentów motocykli sportowych. Przejął tę funkcję od kończącego swoją kadencję pana Katsuhide Moriyamy z Hondy.

MSMA to skrót od Motorcycle Sports Manufacturers Association, czyli stowarzyszenia producentów motocykli sportowych. Organizacja ta, działająca od 1992 roku, jest wspólnym głosem producentów maszyn wyścigowych - w ich imieniu prowadzi rozmowy z władzami FIM, a także promotorami wydarzeń sportowych oraz poszczególnymi ekipami wyścigowymi.

~~~~~------~~~~~

W czasie wyścigów MotoGP w Jerez odbyło się walne zebranie członków MSMA, na którym wybrano następcę pana Katsuhide Moriyamy z Hondy, pełniącego funkcję prezesa stowarzyszenia przez ostatnią kadencję. Został nim Claudio Domenicali - doskonale wszystkim znany szef firmy Ducati. Tym samym włoski producent przejmuje pałeczkę w organizacji MSMA po raz pierwszy od 27 lat.

Sam Claudio Domenicali powiedział:

"To dla mnie zaszczyt przyjąć tę propozycję, zarówno osobiście, jak i z pozycji Dyrektora Zarządzającego Holdingu Ducati. Będziemy wywiązywać się z tego zadania ze szczególną starannością, aby w istotny sposób przyczynić się do dalszego rozwoju i wzrostu profesjonalizmu w sporcie, w aspektach, które dotyczą najważniejszych producentów motocykli."

Z perspektywy fanów wyścigów motocyklowych, musimy przyznać, że zmiany wypracowane w ostatnich latach przez zarządzającą cyklem MotoGP firmę DORNA i przedstawicieli jego poszczególnych uczestników, bardzo wyrównały rywalizację i zwiększyły widowiskowość tych zawodów. Życzymy więc Claudio i całej ekipie Ducati kolejnych sukcesów w czasie ich prezydencji w MSMA.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę