tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson Revelation. Amerykanie zastrzegają nazwę elektrycznego cruisera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson Revelation. Amerykanie zastrzegają nazwę elektrycznego cruisera

Autor: Raff 2018.02.22, 14:42 Drukuj

Harley-Davidson Revelation to nowa nazwa, na którą Milwaukee złożyło papiery patentowe. To kolejny ważny krok w stronę zapowiadanego elektrycznego Harleya.

Z dokumentacji patentowej wynika, ze nazwa "Revelation" dotyczyć ma oznaczeń baterii, ładowarek i napędów motocyklowych. Z wcześniejszych zapowiedzi nietrudno jednak wywnioskować, że nazwa ta zostanie użyta w projekcie motocykla elektrycznego, którego możemy spodziewać się jeszcze w ciągu najbliższych 18 miesięcy.

Taką deklarację składał niedawno Matt Levatich, szef Harleya-Davidsona. Ma to być element nowej polityki amerykańskiego koncernu, która wpisuje się w globalne trendy wykorzystania alternatywnych źródeł napędu.

Poprzednia przygoda Milwaukee z elektrycznym napędem zaowocowała powstaniem motocykla LiveWire. Motocykl zasilany był przez trójfazowy silnik elektryczny dysponował mocą 74 KM i momentem obrotowym ponad 80 Nm. Do 100 km/h LiveWire przyspieszał poniżej 4 sekund. Zasięg w trybie miejsko-autostradowym wynosił około 80 km.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę