tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ile kosztuje przerabianie motocykla? [video]

Ile kosztuje przerabianie motocykla? [video]

Autor: Barry 2018.03.10, 18:24 Drukuj

W ostatnich latach przerabianie motocykli stało się szalenie popularne. Coraz więcej osób chce, aby ich sprzęt był wyjątkowy i niepowtarzalny. Możliwości przeróbek są praktycznie nieograniczone - od tuningu wizualnego, aż po mechaniczny, prowadzący do poprawy osiągów, czy właściwości jezdnych.

Nieograniczone są również kwoty, jakie na przeróbki można przeznaczyć… Niektórzy chwytają za śrubokręt, szlifierkę i młotek , samodzielnie podejmując się wykonania przeróbek w zaciszu domowego garażu. Tak z pewnością jest trochę taniej, lecz nie każdy ma na to czas lub możliwości. Dlatego inni wybierają akcesoria z grubego katalogu i zlecają customowanie motocykla specjalistom. Wszyscy chcą tego samego - niepowtarzalności! Tym razem przyglądaliśmy się warsztatowi, który tego rodzaju zleceniami zajmuje się na co dzień. Zobaczcie nasz materiał video:

Harley Davidson Forty Eight

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę