tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ile kosztuje przerabianie motocykla? [video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ile kosztuje przerabianie motocykla? [video]

Autor: Barry 2018.03.10, 18:24 Drukuj

W ostatnich latach przerabianie motocykli stało się szalenie popularne. Coraz więcej osób chce, aby ich sprzęt był wyjątkowy i niepowtarzalny. Możliwości przeróbek są praktycznie nieograniczone - od tuningu wizualnego, aż po mechaniczny, prowadzący do poprawy osiągów, czy właściwości jezdnych.

NAS Analytics TAG

Nieograniczone są również kwoty, jakie na przeróbki można przeznaczyć… Niektórzy chwytają za śrubokręt, szlifierkę i młotek , samodzielnie podejmując się wykonania przeróbek w zaciszu domowego garażu. Tak z pewnością jest trochę taniej, lecz nie każdy ma na to czas lub możliwości. Dlatego inni wybierają akcesoria z grubego katalogu i zlecają customowanie motocykla specjalistom. Wszyscy chcą tego samego - niepowtarzalności! Tym razem przyglądaliśmy się warsztatowi, który tego rodzaju zleceniami zajmuje się na co dzień. Zobaczcie nasz materiał video:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę