tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ile kosztuje przerabianie motocykla? [video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ile kosztuje przerabianie motocykla? [video]

Autor: Barry 2018.03.10, 18:24 Drukuj

W ostatnich latach przerabianie motocykli stało się szalenie popularne. Coraz więcej osób chce, aby ich sprzęt był wyjątkowy i niepowtarzalny. Możliwości przeróbek są praktycznie nieograniczone - od tuningu wizualnego, aż po mechaniczny, prowadzący do poprawy osiągów, czy właściwości jezdnych.

NAS Analytics TAG

Nieograniczone są również kwoty, jakie na przeróbki można przeznaczyć… Niektórzy chwytają za śrubokręt, szlifierkę i młotek , samodzielnie podejmując się wykonania przeróbek w zaciszu domowego garażu. Tak z pewnością jest trochę taniej, lecz nie każdy ma na to czas lub możliwości. Dlatego inni wybierają akcesoria z grubego katalogu i zlecają customowanie motocykla specjalistom. Wszyscy chcą tego samego - niepowtarzalności! Tym razem przyglądaliśmy się warsztatowi, który tego rodzaju zleceniami zajmuje się na co dzień. Zobaczcie nasz materiał video:

NAS Analytics TAG

jpg" alt="" width="450" height="253" />

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr