tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley Davidson Snow Hill Climb - video ze śnieżnej rywalizacji NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley Davidson Snow Hill Climb - video ze śnieżnej rywalizacji

Autor: Konrad Bartnik 2018.02.28, 16:48 Drukuj

Równy miesiąc temu, w ramach słynnej zimowej imprezy Winter X Games, w amerykańskim kurorcie Aspen odbyły się motocyklowe wyścigi równoległe po dnie śnieżnej rynny. Zobaczcie, jak w tych warunkach radziły sobie przerobione Harleye.

Wyścigi Harley Davidson Snow Hill Climb były dodatkową atrakcją dla przybyłych do Aspen miłośników sportów zimowych. Wzięli w nich udział utytułowani zawodnicy flat-trackowi i motocrossowi, którzy wystartowali na przerobionych motocyklach H-D Sportster. Pojazdy te mają podrasowane silniki o dużej mocy, poszerzoną ramę oraz wydłużony wahacz. Kluczową rolę grało odpowiednie przygotowanie tylnego koła, które przez kopny śnieg musiało wepchnąć ciężki motocykl na szczyt stromej rynny, wykorzystywanej na co dzień w narciarskim i snowboardowym freestyle’u. Pomagały w tym opony nabite gwoździami, kołkami lub uformowane w kształcie potężnych łopatek.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę