tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley Davidson Snow Hill Climb - video ze śnieżnej rywalizacji

Harley Davidson Snow Hill Climb - video ze śnieżnej rywalizacji

Autor: Konrad Bartnik 2018.02.28, 16:48 Drukuj

Równy miesiąc temu, w ramach słynnej zimowej imprezy Winter X Games, w amerykańskim kurorcie Aspen odbyły się motocyklowe wyścigi równoległe po dnie śnieżnej rynny. Zobaczcie, jak w tych warunkach radziły sobie przerobione Harleye.

Wyścigi Harley Davidson Snow Hill Climb były dodatkową atrakcją dla przybyłych do Aspen miłośników sportów zimowych. Wzięli w nich udział utytułowani zawodnicy flat-trackowi i motocrossowi, którzy wystartowali na przerobionych motocyklach H-D Sportster. Pojazdy te mają podrasowane silniki o dużej mocy, poszerzoną ramę oraz wydłużony wahacz. Kluczową rolę grało odpowiednie przygotowanie tylnego koła, które przez kopny śnieg musiało wepchnąć ciężki motocykl na szczyt stromej rynny, wykorzystywanej na co dzień w narciarskim i snowboardowym freestyle’u. Pomagały w tym opony nabite gwoździami, kołkami lub uformowane w kształcie potężnych łopatek.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę