tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kiedy braknie piwa. Bohaterska podróż skuterem po śniegu [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kiedy braknie piwa. Bohaterska podróż skuterem po śniegu [FILM]

Autor: Raff 2018.03.03, 10:45 2 Drukuj

Są sytuacje, kiedy żaden śnieg, mróz czy inne przeszkody nie są w stanie powstrzymać nas przed jazdą. Na przykład ratowanie życia, poród albo kiedy braknie piwa.

Kiedy zaczyna się finał Ligi Mistrzów, a ty orientujesz się, że Żabkę zamykają za 10 minut, nie ma czasu na rozkminy. Trzeba działać. Skuter odpalony, w drogę.

NAS Analytics TAG

Odwaga i gotowość podjęcia ryzyka rosną wprost proporcjonalnie do zbliżającej się godziny zamknięcia. Jesteśmy pełni szacunku dla kierowcy skutera, który podjął bohaterską próbę podróży w śniegu skuterem.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę