tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fałką po lodzie. Harley-Davidson Street Rod w niesamowitej rywalizacji [ZOBACZ FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fałką po lodzie. Harley-Davidson Street Rod w niesamowitej rywalizacji [ZOBACZ FILM]

Autor: Rafał Raff Betnarski 2018.02.09, 14:47 Drukuj

8 profesjonalnie przygotowanych maszyn, 15 dziennikarzy z całego świata i oszałamiające zimowe krajobrazy włoskich gór - tak w skrócie można podsumować szaloną imprezę Harleya-Davidsona: Snowquake.

Harley-Davidson zaprosił najlepszych dziennikarzy i mistrzów sportów motocyklowych do niezwykłej rywalizacji - wyścigu profesjonalnie przygotowanymi maszynami HD Street Rod 750 po lodowym torze Ice Rosa Rink w Riva Valdobbia we Włoszech.

__________________________________________

Za zbudowanie maszyn odpowiadała firma IDP Moto. Motocykle przygotowano według specyfikacji Ice Track. Otrzymały opony Continental TCK80, przednie i tylne osłony przeciwśnieżne zmodyfikowany napęd i kilka innych przydatnych opcji, na przykład kill-switch.

Finalne testy motocykla przeprowadził utytułowany zawodnik MotoGP Ruben Xaus, który był także jednym z gospodarzy Snowquake. Zobaczcie niesamowity film z tej szalonej imprezy!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę