tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fałką po lodzie. Harley-Davidson Street Rod w niesamowitej rywalizacji [ZOBACZ FILM]

Fałką po lodzie. Harley-Davidson Street Rod w niesamowitej rywalizacji [ZOBACZ FILM]

Autor: Rafał Raff Betnarski 2018.02.09, 14:47 Drukuj

8 profesjonalnie przygotowanych maszyn, 15 dziennikarzy z całego świata i oszałamiające zimowe krajobrazy włoskich gór - tak w skrócie można podsumować szaloną imprezę Harleya-Davidsona: Snowquake.

Harley-Davidson zaprosił najlepszych dziennikarzy i mistrzów sportów motocyklowych do niezwykłej rywalizacji - wyścigu profesjonalnie przygotowanymi maszynami HD Street Rod 750 po lodowym torze Ice Rosa Rink w Riva Valdobbia we Włoszech.

Za zbudowanie maszyn odpowiadała firma IDP Moto. Motocykle przygotowano według specyfikacji Ice Track. Otrzymały opony Continental TCK80, przednie i tylne osłony przeciwśnieżne zmodyfikowany napęd i kilka innych przydatnych opcji, na przykład kill-switch.

Finalne testy motocykla przeprowadził utytułowany zawodnik MotoGP Ruben Xaus, który był także jednym z gospodarzy Snowquake. Zobaczcie niesamowity film z tej szalonej imprezy!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę