tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dramatyczna przegazówka. Bobas katapultuje skuter z salonu

Dramatyczna przegazówka. Bobas katapultuje skuter z salonu

Autor: Raff 2018.03.20, 16:48 Drukuj

Przegazówka - to zawsze było coś, co wzbudzało emocje! Za możliwość pokręcenia prawą manetką niejeden z nas dałby się pokroić. No, chyba że miałaby to być manetka od skutera.

Któż z nas, będąc dzieckiem, nie cieszył się z możliwości przegazówki w motocyklu taty czy dziadka. Ten dreszcz emocji towarzyszący podniesieniu obrotów, ten niepokój wywołany rykiem silnika…

W tym wszystkim zawsze ważne jednak było, że dziadek lub tata czuwa i nigdy, przenigdy nie pozwala robić przegazówki na SKUTERZE.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę