tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zakręcony drift skuterem Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zakręcony drift skuterem

Autor: M.B. 2017.09.12, 10:30 Drukuj

Drogi w krajach arabskich raczej są nudne. Długie proste ciągną się przez pustynie kilometrami. Żadnych zakrętów, które umiliłyby podróż. Dlatego też mieszkańcy tych rejonów muszą sobie jakoś urozmaicać jazdę, gdy chcą wyciągnąć z niej maksimum przyjemności i adrenaliny.

Czy to co widzimy jest w ogóle możliwe? Kręcenie kółek na skuterze przy takiej prędkości? Czy ktoś w ogóle potrafi tak zrobić w naszym kraju? Na pewno padnie pytanie po co? My nie potrzebujemy urozmaicać sobie podróży kręceniem kółek wokół własnej osi, ale… ciekaw jestem, czy jakiś skuterowy stunter mógłby powtórzyć ten wyczyn.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę