tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Powerslide Josha Herrina - czyli jak zrobić to dobrze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Powerslide Josha Herrina - czyli jak zrobić to dobrze

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.30, 10:41 2 Drukuj

To jeden z tych krótkich filmów, które można odtwarzać na okrągło. Perfekcyjny zakręt z uślizgiem w wykonaniu amerykańskiego kierowcy wyścigowego Josha Herrina to świetny materiał szkoleniowy.

Josh Herrin to znany amerykański zawodnik, zdobywający tytuły w wyścigach AMA w klasach Supersport, Superbike i Superstock. Ma za sobą również epizod w GP w klasie Moto2, gdzie w 2013 roku był partnerem samego Johanna Zarco. Na krótkim filmiku prezentuje nam perfekcyjne wejście w zakręt z powerslidem. Nie próbujcie tego w domu. Na drodze publicznej również!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę