tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bartek Ostałowski pokazuje kierowcy F1 jak się jeździ…

Bartek Ostałowski pokazuje kierowcy F1 jak się jeździ…

Autor: M.B. 2017.09.15, 14:09 Drukuj

Choć nasz serwis Ścigacz.pl zajmuje się głównie motocyklami, to jednak obok niektórych produkcji samochodowych nie możemy przejść obojętnie. Zobaczcie najnowszy film w stylu produkcji z Kenem Blockiem. Za kierownicą jednak zasiadł nasz wyjątkowy drifter - Bartek Ostałowski.

Co wyróżnia Bartka wśród wielu drifterów? Otóż jest jedynym, który prowadzi samochód bez użycia rąk… A robi to lepiej, niż niejeden w pełni sprawny kierowca. Zobaczcie tę precyzję prowadzenia pojazdu, łatwość z jaką to robi, z uśmiechem na twarzy i rozluźnieniem. Chyba tylko dla picu Nico powiedział, żeby nie zaczepił żadnego bolidu - po Bartku nie widać ani grama stresu… Zobaczcie sami.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę