tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczna fuzja. Harley-Davidson kupuje akcje producenta motocykli elektrycznych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczna fuzja. Harley-Davidson kupuje akcje producenta motocykli elektrycznych

Autor: Raff 2018.03.03, 10:29 Drukuj

Harley-Davidson kupił udziały w Alta Motors - amerykańskiej spółce produkującej elektryczne motocykle. To kolejny krok Milwaukee w stronę seryjnej produkcji cruiserów na prąd.

Alta Motors kalifornijska firma, która specjalizuje się w produkcji motocykli elektrycznych. Oferta Alta Motors obejmuje kilka wersji modelu Redshift - maszyny zaprojektowanej do pokonywania bezdroży, czyli czegoś całkowicie odmiennego od filozofii Harleya-Davidsona.

NAS Analytics TAG

Grube ryby z Milwaukee musiały zatem przekonać technologie stosowane przez Alta Motors lub potencjał firmy. O tym, że H-D poważnie traktuje inwestycje w rozwój technologii elektrycznych mogliśmy przekonać się podczas niedawnej konferencji prasowej, podczas której Matt Levatich zapowiadał, że pierwsze elektryczne cruisery zobaczymy za kilkanaście miesięcy.

Harley-Davidson robił już przymiarki do elektryków. Cztery lata temu fani marki zostali zaskoczeni elektrycznym modelem Live Wire, który zagrał nawet w filmie Avengers. Wielu miłośników v-twinów z Milwaukee zapowiedziało, że z chwilą premiery elektrycznego Harleya przesiądą się na motocykle konkurencji. Być może to zmusiło decydentów do stopniowego wprowadzania elektrycznej rewolucji.

Tarah Gieger Rides the Alta Redshift EX from Alta Motors on Vimeo.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę