tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R1200R Spitfire. Szwajcarski custom o urodzie cysterny

BMW R1200R Spitfire. Szwajcarski custom o urodzie cysterny

Autor: Raff 2018.06.02, 13:09 1 Drukuj

Piękny custom o urodzie cysterny powstał z inspiracji legendarnym samolotem - Supermarine Spitfire. Twórcy twierdzą, że dzięki lotniczej inspiracji, sprzęt lata po winklach jak złoto.

Są customy, które zachwycają pięknem, pieszczą zmysły najdrobniejszymi detalami i fakturami. Są takie, które wzbudzają pożądanie i zazdrość. Są wreszcie te, które zdumiewają zaskakującymi rozwiązaniami, budząc podziw dla konstruktorów.

Spitfire nie należy do żadnej z tych kategorii. Bazowy motocykl, BMW R1200R, tunerzy z VTR Customs odarli ze wszystkiego, z czego się dało, porządnie zmodyfikowali i obili klepaną ręcznie blachą łączoną nitami. Technologia rodem z lat 30. ubiegłego stulecia zachwycać może chyba tylko osoby nieprzyjazne marce BMW.

A jednak temu customowi trudno odmówić wyjątkowości. Surowa do bólu forma, nawiązująca do legendarnego samolotu w trudny do wytłumaczenia sposób jest spójna i nie wydaje się narzucona na siłę. Zwłaszcza, gdy patrzymy na symbiozę kierowcy z maszyną. Tak, kierowca zdecydowanie jest najmocniejszą stroną tego customa.

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę