tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lego Technic na sterydach. Surrealistyczny i oszaamiajcy Watkins - custom z Polski
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Lego Technic na sterydach. Surrealistyczny i oszaamiajcy Watkins - custom z Polski

Autor: Raff 2018.03.27, 15:50 1 Drukuj

Watkins to custom tak absurdalny, tak nierealny, że budziłby zdumienie nawet jako szkic. Tymczasem jest prawdziwy, jeździ i w dodatku został skonstruowany w Polsce.

Gdyby ogłoszono konkurs na najbardziej surrealistycznego customa, ten motocykl miałby spore szanse na wygraną. Forma jakby żywcem wzięta z Lego Technics, zwrotnicowy układ kierowniczy, a do tego stary, poczciwy bokser BMW. Takie zestawienie po prostu musi oszałamiać.

NAS Analytics TAG

Konstrukcja została zaprojektowana w programie CAD, ramę wycięto ze stali przy użyciu lasera. Projektant zdecydował się zastosować zwrotnicowy układ kierowniczy z pchanym wahaczem zapewne dla podkreślenia niezwykłości konstrukcji, ale rozwiązanie to podobno ma też swoje zalety.

Dla zachowania wrażenia lekkości konstrukcji, zbiornik paliwa został przeniesiony pod siedzenie. Co ciekawe, nie jest tak mały, jak mogłoby się wydawać - mieści 16 litrów paliwa. Zaskakująco spójnie wygląda tutaj przednie koło z Yamahy XJ6 i okrągły, klasyczny chromowany reflektor. Może właśnie ze względu na całkowitą absurdalność ich zastosowania.

Projektantem niezwykłego customa jest Polak, ukrywający się pod pseudonimem Jack Watkins. Budowę motocykla wspierała firma Motospec, a epickie zdjęcia zrobił Maciej Bejma. Dla wszystkich ogromne gratulacje.

Watkins custom z Polski 03

Watkins custom z Polski 17

NAS Analytics TAG

Watkins custom z Polski 01

Watkins custom z Polski 18

Watkins custom z Polski 10

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr