tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lego Technic na sterydach. Surrealistyczny i oszałamiający Watkins - custom z Polski
NAS Analytics TAG
2019 10 04 Husqvarna Enduro2020 billboard
NAS Analytics TAG

Lego Technic na sterydach. Surrealistyczny i oszałamiający Watkins - custom z Polski

Autor: Raff 2018.03.27, 15:50 1 Drukuj

Watkins to custom tak absurdalny, tak nierealny, że budziłby zdumienie nawet jako szkic. Tymczasem jest prawdziwy, jeździ i w dodatku został skonstruowany w Polsce.

Gdyby ogłoszono konkurs na najbardziej surrealistycznego customa, ten motocykl miałby spore szanse na wygraną. Forma jakby żywcem wzięta z Lego Technics, zwrotnicowy układ kierowniczy, a do tego stary, poczciwy bokser BMW. Takie zestawienie po prostu musi oszałamiać.

NAS Analytics TAG

Konstrukcja została zaprojektowana w programie CAD, ramę wycięto ze stali przy użyciu lasera. Projektant zdecydował się zastosować zwrotnicowy układ kierowniczy z pchanym wahaczem zapewne dla podkreślenia niezwykłości konstrukcji, ale rozwiązanie to podobno ma też swoje zalety.

Dla zachowania wrażenia lekkości konstrukcji, zbiornik paliwa został przeniesiony pod siedzenie. Co ciekawe, nie jest tak mały, jak mogłoby się wydawać - mieści 16 litrów paliwa. Zaskakująco spójnie wygląda tutaj przednie koło z Yamahy XJ6 i okrągły, klasyczny chromowany reflektor. Może właśnie ze względu na całkowitą absurdalność ich zastosowania.

Projektantem niezwykłego customa jest Polak, ukrywający się pod pseudonimem Jack Watkins. Budowę motocykla wspierała firma Motospec, a epickie zdjęcia zrobił Maciej Bejma. Dla wszystkich ogromne gratulacje.

Watkins custom z Polski 03

Watkins custom z Polski 17

NAS Analytics TAG

Watkins custom z Polski 01

Watkins custom z Polski 18

Watkins custom z Polski 10

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę