tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Śniegowe monstrum. Ekstremalne BMW Husky Rnine T rzuca szczęką o podłogę!

Śniegowe monstrum. Ekstremalne BMW Husky Rnine T rzuca szczęką o podłogę!

Autor: Raff 2018.03.09, 10:42 Drukuj

Długi rurowy wahacz, kolcowane opony i bokser BMW mają być receptą na zwycięstwo w zawodach hillclimb na śniegu. Motocykl zbudowany na bazie BMW Rnine T wygląda obłędnie!

Zima wprawdzie szczęśliwie odchodzi w zapomnienie i w związku z tym to nienajlepszy moment na prezentowanie takich motocykli, ale nie mogliśmy oprzeć się pokusie - to jedno z najfajniejszych BMW, jakie ostatnio widzieliśmy!

Husky BMW RnineT to bezkompromisowa maszyna, która ma tylko jedno zadanie - dzidowanie po śniegu. Gdyby nie sterczące po bokach cylindry, trudno byłoby domyślić się, że to Bawaria wydała tę maszynę na świat. Głównym dostawcą części do Husky był WUnderlich - niemiecki tuner specjalizujący się w motocyklach BMW.

Motocykl wyposażono w szereg elementów, których zadaniem jest zapewnienie trakcji na ekstremalnie kopnej nawierzchni. Mamy tutaj zatem przedłużony rurowy wahacz i kolcowane opony przypominające kaktusy. Są też rolki zamontowane w tylnej części siedziska, ale akurat przeznaczenia tego elementu zupełnie się nie domyślamy.

Za budowę tego monstrum odpowiedzialna jest firma Nagel Motors. Motocykl weźmie udział w zawodach hillclimb Harley and Snow w Ridnau w południowym Tyrolu.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę