tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowy Predator z Tajlandii

Motocyklowy Predator z Tajlandii

Autor: Konrad Bartnik 2018.06.22, 14:03 Drukuj

Motyw bojowego hełmu Predatora wykorzystywany jest w kaskach motocyklowych już od dawna. Tym razem jeden z fanów mało urodziwego kosmity poszedł jeszcze dalej - stworzył kompletny strój i całkowicie przerobił motocykl.

"Predator" oraz "Obcy" to, nie bójmy się tego określenia, absolutnie kultowe serie horrorów S-F. Sprytni producenci z Hollywood postanowili nawet w pewnym momencie maksymalnie wykorzystać popularność serii i połączyć te dwa uniwersa. Tak powstał film "Aliens vs Predator" z 2004 roku, w którym kosmici o zbyt szerokim uśmiechu radośnie wyrzynają się w tymi z obfitym katarem. Spotkanie dwóch gatunków kosmicznych zabijaków nie przypadło do gustu krytykom, ale fani bawili się świetnie.

Widoczny na filmie motocyklista został podobno spotkany w Tajlandii. Jak widać jest prawdziwym mistrzem popularnej na całym świecie sztuki cosplay (czyli costume playing, przebieranki za postaci z komiksów, gier i filmów). Nie tylko wiernie odwzorował kompletny strój Predatora, łącznie z rozdziawioną paszczęką, ale też profesjonalnie wystylizował motocykl, robiąc z niego "zupę na kościach", należących oczywiście do Obcego.

Jak wieść niesie, przebrany motocyklista jechał sobie spokojnie do pracy. Jego pasja i talent nie zostały jednak docenione przez tajskich stróżów prawa. Został zatrzymany i otrzymał ostrzeżenie, był przy tym o krok od aresztowania za nielegalne modyfikacje pojazdu. Na pocieszenie pozostał mu status sezonowej gwiazdy internetu.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę