tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Predator ukarany mandatem przez policj! Zbyt ekstremalne modyfikacje motocykla!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Predator ukarany mandatem przez policj! Zbyt ekstremalne modyfikacje motocykla!

Autor: Alonzo 2020.10.25, 21:39 Drukuj

Samai Khammongkul prowadzi podwójne życie. W ciągu tygodnia jest on menedżerem w Charoen Pokphand, jednej z największych prywatnych firm w Tajlandii. W wolnym czasie przeistacza się w motocyklowego Predatora i jeździ po zlotach motocylkowych oraz po szkołach, gdzie daje dzieciom motywacyjne wykłady na temat wiary w siebie i w swoje możliwości. Samai miał problemy w szkole, otrzymywał słabe oceny. Teraz jest menedżerem w jednym z największych konglomeratów świata oraz jednym z najbardziej rozpoznawalnych motocyklistów świata. Udało mu sie to osiągnąć, bo pomimo niskich ocen w szkole odkrył, w jakiej dziedzinie lezy jego talnet i z powodzeniem te swoje unikalne zdolności wykorzystał.

NAS Analytics TAG

Samai sam buduje swoje motocykle. Sam też tworzy swoje kostiumy, używając gumy i elementów z metalu. W ostatnim czasie spotkała go bardzo niecodzienna przygoda. Otóż został zatrzymany przez policję w Tajlandii i ukarany manadatem za zbyt ekstremalne modyfikacje swojego motocykla. Policjant uznał, że motocykl z takimi modyfikacjami jest niebezpieczny dla uczestników ruchu drogowego. Pomyślcie o Samai, gdy następnym razem zostaniecie, w waszej opinii, niesprawiedliwie ukaranie przez policję. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr