tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Custom za free. KrisBiker zmienia Yamahę Thundercat w amerykański myśliwiec!

Custom za free. KrisBiker zmienia Yamahę Thundercat w amerykański myśliwiec!

Autor: Raff 2018.03.16, 13:28 Drukuj

Kompleksowy tuning optyczny połączony z przedsezonowym serwisem był nagrodą w konkursie, który zorganizował vloger KrisBiker. Poczciwa Yamaha Thundercat z 1998 zyskała niezwykłą stylizację.

KrisBiker to motocyklista, vloger i mechanik, który w swoim garażu przerabia motocykle, ubierając je w niezwykłe, dodające charakteru stylizacje. Jednym z najnowszych pomysłów KrisBikera był konkurs, w którym główną nagrodą była całkowicie darmowa modyfikacja wizualna motocykla połączona z czysto mechanicznym przygotowanie go do sezonu.

Spośród 20 motocykli, które zgłoszono do konkursu, KrisBiker wybrał Yamahę Thundercat z 1998 roku. Motocykl został rozebrany do ostatniej śrubki, następnie rama i felgi trafiły do piaskowania, a wszystkie aluminiowe części zostały starannie wypolerowane. Motocykl otrzymał szereg całkiem nowych części - kanapę, chłodnicę, komplet plastików, reflektor przedni i tylna lampę, komplet łożysk, lusterka, a także zestaw napędowy.

Po lakierowaniu nadwozia, wymianie filtrów, płynów i regulacji silnika, KrisBiker założył crash pady i okleił motocykl, stylizując go na amerykański myśliwiec. Nam szczególnie spodobał się napis ostrzegawczy "Warning jet blast".

Yamaha Thundercat KrisBiker custom 04

Yamaha Thundercat KrisBiker custom 06

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę