tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwa polskie projekty w ścisłym finale Ducati Custom Rumble!

Dwa polskie projekty w ścisłym finale Ducati Custom Rumble!

Autor: Informacja prasowa 2018.04.10, 13:13 Drukuj

To naprawdę wielki dzień dla polskiej sceny customowej! Dwa motocykle reprezentujące nasz kraj znalazły się w ostatnim etapie konkursu Ducati Custom Rumble. Ostatecznego zwycięzcę poznamy pod koniec lipca, w czasie imprezy World Ducati Week.

Tegoroczny konkursowy tort podzielili między siebie twórcy customów z Polski i Tajlandii. Wielokrotnie opisywany przez nas ESG Rumble 400, projekt warsztatu Eastern Spirit, wygrał w kategorii "Najlepszy Dealer", natomiast efektowny Batass od Revolt Customs triumfował w kategorii twórców niezależnych. Pozostałe dwie kategorie, czyli "Najlepszy klient" i "Rookie" (dla młodych debiutantów) należą do dwóch motocykli zbudowanych w Tajlandii - są to Black Ant oraz Aree.

Sukces polskich ekip nie byłby możliwy bez tradycyjnego już ogromnego wsparcia polskich fanów. W tegorocznej edycji konkursu Ducati Custom Rumble oddano łącznie ponad 200 tysięcy głosów! Ostateczny zwycięzca będzie wyłoniony przez profesjonalne jury, złożone z projektantów, customizerów i zawodowych kierowców, w czasie zlotu World Ducati Week we włoskim Misano. Impreza odbędzie się w dniach 20-22 lipca. Główną nagrodą dla twórców zwycięskiego projektu jest, oprócz pucharu i sławy, dwuosobowa wycieczka do Kalifornii, czyli miejsca, w którym narodziły się pierwsze motocykle typu scrambler.

Customizerzy startujący w konkursie Custom Rumble opracowują swoją wersję motocykla Ducati Scrambler Sixty2. Ten zwinny i bardzo stylowy motocykl z dwucylindrowym silnikiem klasy 400 dostępny jest teraz w salonach Ducati w bardzo korzystnej ofercie finansowej - można go mieć płacąc tylko 260 zł miesięcznie! O szczegóły zapytajcie najbliższego dealera.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę