tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwa polskie projekty w ścisłym finale Ducati Custom Rumble! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dwa polskie projekty w ścisłym finale Ducati Custom Rumble!

Autor: Informacja prasowa 2018.04.10, 13:13 Drukuj

To naprawdę wielki dzień dla polskiej sceny customowej! Dwa motocykle reprezentujące nasz kraj znalazły się w ostatnim etapie konkursu Ducati Custom Rumble. Ostatecznego zwycięzcę poznamy pod koniec lipca, w czasie imprezy World Ducati Week.

Tegoroczny konkursowy tort podzielili między siebie twórcy customów z Polski i Tajlandii. Wielokrotnie opisywany przez nas ESG Rumble 400, projekt warsztatu Eastern Spirit, wygrał w kategorii "Najlepszy Dealer", natomiast efektowny Batass od Revolt Customs triumfował w kategorii twórców niezależnych. Pozostałe dwie kategorie, czyli "Najlepszy klient" i "Rookie" (dla młodych debiutantów) należą do dwóch motocykli zbudowanych w Tajlandii - są to Black Ant oraz Aree.

NAS Analytics TAG

Sukces polskich ekip nie byłby możliwy bez tradycyjnego już ogromnego wsparcia polskich fanów. W tegorocznej edycji konkursu Ducati Custom Rumble oddano łącznie ponad 200 tysięcy głosów! Ostateczny zwycięzca będzie wyłoniony przez profesjonalne jury, złożone z projektantów, customizerów i zawodowych kierowców, w czasie zlotu World Ducati Week we włoskim Misano. Impreza odbędzie się w dniach 20-22 lipca. Główną nagrodą dla twórców zwycięskiego projektu jest, oprócz pucharu i sławy, dwuosobowa wycieczka do Kalifornii, czyli miejsca, w którym narodziły się pierwsze motocykle typu scrambler.

Customizerzy startujący w konkursie Custom Rumble opracowują swoją wersję motocykla Ducati Scrambler Sixty2. Ten zwinny i bardzo stylowy motocykl z dwucylindrowym silnikiem klasy 400 dostępny jest teraz w salonach Ducati w bardzo korzystnej ofercie finansowej - można go mieć płacąc tylko 260 zł miesięcznie! O szczegóły zapytajcie najbliższego dealera.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę