tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Eastern Spirit - polski warsztat custom na światowym poziomie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Eastern Spirit - polski warsztat custom na światowym poziomie

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.23, 12:52 Drukuj

Marka Eastern Spirit jest już bardzo dobrze znana wśród fanów customowych motocykli na całym świecie. W niewielkim warsztacie, mieszczącym się na wsi pod Węgrowem, tworzona jest właśnie maszyna, która będzie reprezentować Polskę w konkursie Ducati Custom Rumble.

Historia warsztatu Eastern Spirit to historia silnej pasji, ciężkiej pracy i niechęci do kompromisów. Prowadzący go Sylwester, Łukasz i Kamil podejmują się tylko tych wyzwań, które są zgodne z ich poczuciem smaku i gwarantują produkt finalny na najwyższym poziomie. Pierwszy zbudowany przez chłopaków motocykl bazował na starej Hondzie CB550, która trafiła na sprzedaż i została dostrzeżona w internecie przez Mateusza, który do dziś fotografuje dzieła Eastern Spirit.

Od początku działalności warsztatu powstało już 14 motocykli, które trafiają głównie do zagranicznych klientów. Wysoka jakość tworzonych tu pojazdów utorowała im drogę do najważniejszych mediów zajmujących się customami. Dzieła Eastern Spirit znalazły się m.in. w kalendarzu wydawanym przez znany portal www.bikeexif.com, a także w rankingach najlepszych cafe racerów na świecie. Ulubione bazy do tworzenia nowych konstrukcji to oczywiście stare Japończyki, choć nie zawsze.

Przed chłopakami kolejne ważne zadanie. Do końca stycznia muszą skończyć customowego Ducati Scramblera, który będzie reprezentował nasz kraj na światowym konkursie Ducati Custom Rumble. Eastern Spirit na pewno nie zawiedzie! Spójrzcie tylko na ich profil na Facebooku. Mamy w kraju warsztat na totalnie topowym poziomie.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę