tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Arch Motorcycles - motocykle Keanu Reevesa

Arch Motorcycles - motocykle Keanu Reevesa

Autor: Konrad Bartnik 2018.02.23, 14:58 Drukuj

Znany aktor Keanu Reeves od kilku lat zajmuje się również współtworzeniem motocykli. Jego własna marka Arch Motorcycles konsekwentnie się rozwija - miała własne stoisko na ostatnich targach EICMA, a ostatnio jej znakomity film reklamowy pojawił się w czasie imprezy Superbowl.

Przygoda Keanu z customowymi motocyklami zaczęła się w 2007 roku, kiedy otrzymał Harleya stworzonego przez Garda Hollingera. Aktor był tak zadowolony z maszyny, że zaproponował Gerdowi wspólne budowanie motocykli od podstaw. Tak narodziła się marka Arch Motorcycles, której pierwszym oficjalnym produktem był wypuszczony w 2015 roku w krótkiej serii model KRGT-1, napędzany mocnym V-twinem produkcji S&S i utrzymanym w stylistyce muskularnego cruisera.

Na ostatnich targach EICMA Keanu i Gerd pokazali kolejny model, z którym wiążą największe nadzieje. Method 143 ma nieco bardziej sportową stylistykę i bardziej agresywną pozycję kierowcy. Charakteryzuje się znakomitymi detalami i jest wykonany z użyciem szlachetnych materiałów - frezowanego aluminium, włókna węglowego, z którego wykonano efektowną ramę i najlepszej skóry. Method 123 również zbudowany będzie w krótkiej serii, liczącej 23 egzemplarze.

Użyty do jego napędu twin S&S ma aż 2340 cm3 pojemności skokowej i dysponuje mocą 160 KM. Najważniejszy jest jednak obłędny, wyrywający z butów moment obrotowy. Cena motocykla, zważywszy na tylko 23 dostępne egzemplarze, najlepsze komponenty i nazwisko producenta, na pewno nie będzie okazyjna i prawdopodobnie przekroczy 100 tysięcy dolarów. Nie powinno być jednak problemów ze zbytem - na całym świecie wciąż żyją zamożni pasjonaci dzikich wrażeń.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę