tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolekcja marzeń - Keanu Reeves pokazuje motocykle ze swojego garażu NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolekcja marzeń - Keanu Reeves pokazuje motocykle ze swojego garażu

Autor: Janusz Bębenek 2019.04.17, 09:30 Drukuj

Znany aktor filmowy Keanu Reeves jest również ogromnym pasjonatem motocykli. Miłość do dwóch kółek zaprowadziła go aż na stanowisko współwłaściciela firmy Arch Motorcycles, tworzącej niepowtarzalne i bardzo drogie maszyny z segmentu custom. W kolekcji Keanu znajduje się tez wiele wspaniałych okazów innych marek, takich jak Norton czy Ducati.

Keanu zaprezentował swoją kolekcję przy okazji wywiadu udzielanego magazynowi GQ. Nagranie zrealizowano w siedzibie Arch Motorcycles w Hawthorne w Kalifornii. Aktor opowiada o początkach swojej przygody z motocyklami, pokazuje również częściowo gotowe maszyny Arch, przygotowywane dla klientów.

NAS Analytics TAG

W tym samym miejscu Keanu trzyma swoje osobiste precjoza - kolekcjonerskie egzemplarze, które zbiera od ponad 30 lat. Znajdują się wśród nich m.in. Norton Commando 850 z 1973 roku oraz zielone Ducati 998 z 2004, które "zagrało" razem ze swoim obecnym właścicielem w filmie "Matrix Reloaded". Reeves oraz jego kumple są również częstymi gośćmi na torze wyścigowym, tak więc pod ręką czekają odpowiednie kucyki - Kawasaki ZX-10, Yamaha R1 oraz Aprilia RSV4.

Poza tym wszystkim, Keanu wydaje się naprawdę fajnym gościem. W wywiadzie zdradził, że w czasie kręcenia filmów ma w kontraktach klauzulę zabraniającą mu w tym czasie jazdy motocyklem. Wiadomo, przerwane z powodu ewentualnego wypadku zdjęcia to milionowe straty. Czasem jednak miłość zwycięża z rozsądkiem i Keanu po prostu nie potrafi się powstrzymać…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę