tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolekcja marze - Keanu Reeves pokazuje motocykle ze swojego garau
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolekcja marze - Keanu Reeves pokazuje motocykle ze swojego garau

Autor: Janusz Bbenek 2019.04.17, 09:30 Drukuj

Znany aktor filmowy Keanu Reeves jest również ogromnym pasjonatem motocykli. Miłość do dwóch kółek zaprowadziła go aż na stanowisko współwłaściciela firmy Arch Motorcycles, tworzącej niepowtarzalne i bardzo drogie maszyny z segmentu custom. W kolekcji Keanu znajduje się tez wiele wspaniałych okazów innych marek, takich jak Norton czy Ducati.

Keanu zaprezentował swoją kolekcję przy okazji wywiadu udzielanego magazynowi GQ. Nagranie zrealizowano w siedzibie Arch Motorcycles w Hawthorne w Kalifornii. Aktor opowiada o początkach swojej przygody z motocyklami, pokazuje również częściowo gotowe maszyny Arch, przygotowywane dla klientów.

NAS Analytics TAG

W tym samym miejscu Keanu trzyma swoje osobiste precjoza - kolekcjonerskie egzemplarze, które zbiera od ponad 30 lat. Znajdują się wśród nich m.in. Norton Commando 850 z 1973 roku oraz zielone Ducati 998 z 2004, które "zagrało" razem ze swoim obecnym właścicielem w filmie "Matrix Reloaded". Reeves oraz jego kumple są również częstymi gośćmi na torze wyścigowym, tak więc pod ręką czekają odpowiednie kucyki - Kawasaki ZX-10, Yamaha R1 oraz Aprilia RSV4.

Poza tym wszystkim, Keanu wydaje się naprawdę fajnym gościem. W wywiadzie zdradził, że w czasie kręcenia filmów ma w kontraktach klauzulę zabraniającą mu w tym czasie jazdy motocyklem. Wiadomo, przerwane z powodu ewentualnego wypadku zdjęcia to milionowe straty. Czasem jednak miłość zwycięża z rozsądkiem i Keanu po prostu nie potrafi się powstrzymać…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr