tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Custom Rumble - polski projekt o krok od zwycięstwa w pierwszym etapie!

Ducati Custom Rumble - polski projekt o krok od zwycięstwa w pierwszym etapie!

Autor: Informacja prasowa 2018.03.20, 10:51 Drukuj

Customowy Sixty2, zbudowany przez Sylwestra Mateusiaka z warsztatu Eastern Spirit, prowadzi w swojej kategorii w konkursie Ducati Custom Rumble! Głosowanie kończy się dziś o godzinie 17, a jeden z rywali depcze nam po piętach. Wszystkie ręce na pokład - głosujemy na polskiego reprezentanta!

glosowanie

Wejdź na stronę i oddaj głos na polski projekt >>

(trzeba kilknąć 5 gwiazdek w sekcji "vote")

Ducati Custom Rumble to doroczny konkurs na najlepszą przeróbkę seryjnego modelu. W tym roku uczestnicy mierzą się z małym, ale wdzięcznym Scramblerem Sixty2. Polskę reprezentuje dzieło ekipy Eastern Spirit, która startuje w kategorii "Best Ducati Official Dealer". Krwistoczerwony motocykl ze złotymi obręczami został zbudowany w rekordowo krótkim czasie 45 dni i został wystawiony do konkursu na półtorej godziny przed zamknięciem zgłoszeń.

Głosowanie kończy się dziś o godzinie 17. Podajemy stan na godzinę 10.30: polski projekt prowadzi z 45316 głosami, tuż za nim plasuje się włoski custom Obergine, wystawiony przez dealera z Rzymu, który jak na razie zebrał 44113 głosów. W sytuacji międzynarodowego, internetowego głosowania tysiąc punktów to nie jest bezpieczna przewaga, musimy więc wspierać nasz projekt do samego końca! Można już śmiało powiedzieć, że reszta konkurencji się nie liczy - trzeci zawodnik ma teraz niewiele ponad 8 tysięcy głosów.

Głosowanie jest bardzo proste: wystarczy wejść na STRONĘ KONKURSU i przyznać polskiemu projektowi ESG Rumble 400 maksymalną ilość pięciu gwiazdek. Na polskich fanów zawsze mozna liczyć, jestesmy więc niemal pewni, że nasz złoto-czerwony reprezentant weźmie udział w międzynarodowym finale podczas World Ducati Week w Misano.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę