tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Custom Rumble - polski projekt o krok od zwycięstwa w pierwszym etapie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Custom Rumble - polski projekt o krok od zwycięstwa w pierwszym etapie!

Autor: Informacja prasowa 2018.03.20, 10:51 Drukuj

Customowy Sixty2, zbudowany przez Sylwestra Mateusiaka z warsztatu Eastern Spirit, prowadzi w swojej kategorii w konkursie Ducati Custom Rumble! Głosowanie kończy się dziś o godzinie 17, a jeden z rywali depcze nam po piętach. Wszystkie ręce na pokład - głosujemy na polskiego reprezentanta!

glosowanie

Wejdź na stronę i oddaj głos na polski projekt >>

(trzeba kilknąć 5 gwiazdek w sekcji "vote")

NAS Analytics TAG

Ducati Custom Rumble to doroczny konkurs na najlepszą przeróbkę seryjnego modelu. W tym roku uczestnicy mierzą się z małym, ale wdzięcznym Scramblerem Sixty2. Polskę reprezentuje dzieło ekipy Eastern Spirit, która startuje w kategorii "Best Ducati Official Dealer". Krwistoczerwony motocykl ze złotymi obręczami został zbudowany w rekordowo krótkim czasie 45 dni i został wystawiony do konkursu na półtorej godziny przed zamknięciem zgłoszeń.

Głosowanie kończy się dziś o godzinie 17. Podajemy stan na godzinę 10.30: polski projekt prowadzi z 45316 głosami, tuż za nim plasuje się włoski custom Obergine, wystawiony przez dealera z Rzymu, który jak na razie zebrał 44113 głosów. W sytuacji międzynarodowego, internetowego głosowania tysiąc punktów to nie jest bezpieczna przewaga, musimy więc wspierać nasz projekt do samego końca! Można już śmiało powiedzieć, że reszta konkurencji się nie liczy - trzeci zawodnik ma teraz niewiele ponad 8 tysięcy głosów.

Głosowanie jest bardzo proste: wystarczy wejść na STRONĘ KONKURSU i przyznać polskiemu projektowi ESG Rumble 400 maksymalną ilość pięciu gwiazdek. Na polskich fanów zawsze mozna liczyć, jestesmy więc niemal pewni, że nasz złoto-czerwony reprezentant weźmie udział w międzynarodowym finale podczas World Ducati Week w Misano.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę