tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Scrambler 1100 Pro - tajemnicza zapowiedź [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Scrambler 1100 Pro - tajemnicza zapowiedź [FILM]

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.20, 21:54 Drukuj

Ducati opublikowało klip będący zapowiedzią nowego motocykla z rodziny Scrambler. Wiele wskazuje na to, że będzie to model 1100 Pro.

Pierwsze wskazówki dotyczące premiery nowego motocykla pojawiły się już w sierpniu ubiegłego roku. Wtedy w sieci pojawiły się dokumenty certyfikacyjne California Air Resources Board, w których pojawiły się dwie nowe nazwy - Scrambler 1100 Pro oraz Scrambler 1100 Pro Sport.

NAS Analytics TAG

Z początkiem tygodnia Ducati wypuściło klip będący zapowiedzią premiery nowego motocykla. Zostanie on zaprezentowany 27 stycznia w Miami. Motywem przewodnim jest hasło reklamowe Just PROs, które raczej nie pozostawia wątpliwości co do tego, jaki model ujrzymy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę