tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati pokaże nowego Scramblera. Czy będzie to Desert Sled 1200?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati pokaże nowego Scramblera. Czy będzie to Desert Sled 1200?

Autor: Raff 2018.09.06, 11:04 Drukuj

Nowy Scrambler od Ducati jest w drodze. Włoski producent nie ujawnia na razie żadnych szczegółów, zatem spróbowaliśmy się domyślić co nas czeka.

Premiera ma się odbyć w najbliższy poniedziałek, więc czekania tak wiele znów nie będzie. Co Ducati zamierza nam jednak pokazać? Krążą pogłoski, że będzie to odświeżony Scrambler 800. Za tą hipotezą przemawia fakt, że obecny model jest już na rynku cztery lata i przydałoby mu się gruntowne odświeżenie. Z drugiej strony co można odświeżyć w motocyklu, który z założenia ma być retro?

Drugą hipotezą jest premiera większej wersji modelu Desert Sled. Brzmi to sensownie, jeśli weźmie się pod uwagę, że Triumph już czai się z premierą swojego dużego Scramblera 1200. Głupio byłoby, gdyby Borgo Panigale zostało bez odpowiedzi dla swojego głównego konkurenta. My przychylamy się właśnie do tej wersji. Odpowiedź poznamy w poniedziałek, 10 września.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę