tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati pokae nowego Scramblera. Czy bdzie to Desert Sled 1200?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati pokae nowego Scramblera. Czy bdzie to Desert Sled 1200?

Autor: Raff 2018.09.06, 11:04 Drukuj

Nowy Scrambler od Ducati jest w drodze. Włoski producent nie ujawnia na razie żadnych szczegółów, zatem spróbowaliśmy się domyślić co nas czeka.

Premiera ma się odbyć w najbliższy poniedziałek, więc czekania tak wiele znów nie będzie. Co Ducati zamierza nam jednak pokazać? Krążą pogłoski, że będzie to odświeżony Scrambler 800. Za tą hipotezą przemawia fakt, że obecny model jest już na rynku cztery lata i przydałoby mu się gruntowne odświeżenie. Z drugiej strony co można odświeżyć w motocyklu, który z założenia ma być retro?

NAS Analytics TAG

Drugą hipotezą jest premiera większej wersji modelu Desert Sled. Brzmi to sensownie, jeśli weźmie się pod uwagę, że Triumph już czai się z premierą swojego dużego Scramblera 1200. Głupio byłoby, gdyby Borgo Panigale zostało bez odpowiedzi dla swojego głównego konkurenta. My przychylamy się właśnie do tej wersji. Odpowiedź poznamy w poniedziałek, 10 września.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr