tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwa nowe Scramblery w drodze. Ducati postawi na luksus
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dwa nowe Scramblery w drodze. Ducati postawi na luksus

Autor: Raff 2019.08.16, 15:31 Drukuj

Dwa nowe Scramblery 1100 pojawią się wkrótce w ofercie Ducati. Rewolucji nie będzie, ale spodziewamy się potężnego ładunku luksusów należnych topowym wersjom. 

Kiedy w 2014 roku Ducati zaprezentowało model Scrambler, wiadomo było, że motocykl ten będzie przebojem. Chyba nikt jednak nie spodziewał się aż takiego sukcesu - dziś Scrambler to najlepiej sprzedająca się seria z oferty Ducati.

NAS Analytics TAG

Trudno się zatem dziwić, że w Borgo Panigale cały czas trwają prace nad rozwojem oferty - dzisiejszy marketing nie dopuszcza utraty choć centa. Jak wynika z dokumentacji złożonej w amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (EPA), do grona Scramblerów dołączą dwa nowe modele.

Obecna oferta Ducati obejmuje 8 Scramblerów - to Icon, Cafe Racer, Desert Sled, Full Throttle, Sixty2, 1100, 1100 Special i 1100 Sport. Już w 2020 roku pojawią się dwa nowe: Scrambler 1100 Pro i Scrambler 1100 Sport Pro.

Co nowego pojawi się w odmianach Pro? Na pewno nie napęd - z dokumentów wynika, że dwa nowe modele wyposażone będą w znany z dotychczasowych wersji 1100, 86-konny, chłodzony powietrzem silnik o pojemności 1079 cm3. Zmiany dotyczyć zatem będą innych parametrów. Niemal na pewno można spodziewać się dodatkowej elektroniki pokładowej, w tym elektronicznie sterowanego zawieszenia.

Dokładnych  informacji jest niewiele, ale już na jesień targi EICMA w Mediolanie, gdzie zapewne Ducati odsłoni swoje sekrety.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr