tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwa nowe Scramblery w drodze. Ducati postawi na luksus NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dwa nowe Scramblery w drodze. Ducati postawi na luksus

Autor: Raff 2019.08.16, 15:31 Drukuj

Dwa nowe Scramblery 1100 pojawią się wkrótce w ofercie Ducati. Rewolucji nie będzie, ale spodziewamy się potężnego ładunku luksusów należnych topowym wersjom. 

Kiedy w 2014 roku Ducati zaprezentowało model Scrambler, wiadomo było, że motocykl ten będzie przebojem. Chyba nikt jednak nie spodziewał się aż takiego sukcesu - dziś Scrambler to najlepiej sprzedająca się seria z oferty Ducati.

~~~~~------~~~~~

Trudno się zatem dziwić, że w Borgo Panigale cały czas trwają prace nad rozwojem oferty - dzisiejszy marketing nie dopuszcza utraty choć centa. Jak wynika z dokumentacji złożonej w amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (EPA), do grona Scramblerów dołączą dwa nowe modele.

Obecna oferta Ducati obejmuje 8 Scramblerów - to Icon, Cafe Racer, Desert Sled, Full Throttle, Sixty2, 1100, 1100 Special i 1100 Sport. Już w 2020 roku pojawią się dwa nowe: Scrambler 1100 Pro i Scrambler 1100 Sport Pro.

Co nowego pojawi się w odmianach Pro? Na pewno nie napęd - z dokumentów wynika, że dwa nowe modele wyposażone będą w znany z dotychczasowych wersji 1100, 86-konny, chłodzony powietrzem silnik o pojemności 1079 cm3. Zmiany dotyczyć zatem będą innych parametrów. Niemal na pewno można spodziewać się dodatkowej elektroniki pokładowej, w tym elektronicznie sterowanego zawieszenia.

Dokładnych  informacji jest niewiele, ale już na jesień targi EICMA w Mediolanie, gdzie zapewne Ducati odsłoni swoje sekrety.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę