tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2020 Ducati Scrambler 1100 Pro, Scrambler 1100 Sport Pro. Opis, zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2020 Ducati Scrambler 1100 Pro, Scrambler 1100 Sport Pro. Opis, zdjcia

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.27, 19:27 Drukuj

Zgodnie z zapowiedzią Ducati przedstawiło model Scrambler 1100 w dwóch nowych odsłonach - Pro i Sport Pro. Włosi nie tylko przygotowali silnik do nowej normy emisji spalin EURO 5, ale również wprowadzili kilka zmian stylistycznych.

Norma emisji spalin EURO 5 sprawiła, że moc Scramblera 1100 została delikanie obniżona z 85,3 KM na 84,5 KM, co stanowi niezauważalną stratę. Taka informacja została podana na prezentacji, ale w dokumentach certyfikacyjnych Ducati zadeklarowało mocna poziomie 83,5 KM. Oprócz tego duży Scrambler wyładniał dzięki zastosowaniu tłumika z podwójną końcówką oraz przytwierdzonego z boku motocykla mocowania tablicy rejestracyjnej.

NAS Analytics TAG

Zarówno model Pro jak i Sport Pro otrzymają cornering ABS z funkcją wspomagania w zakrętach, trzy tryby jazdy i kontrolę trakcji. Model Pro otrzyma widelec Marzocchi oraz amortyzator tylny marki Kayaba. Wersja Sport zostanie wyposażona w zawieszenie Öhlins z regulacją napięcia wstępnego i odbicia, wąską kierownicę oraz lusterka zamontowane w miejscu ciężarków.

Te wszystkie drobne zmiany sprawiają, że Scrambler 1100 stał się bardziej "cool" zachowując przy tym swój charakter motocykla nieco poważniejszego niż bazowy Scrambler. Oba modele mają być dostępne w marcu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr