tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Custom Rumble - Scrambler Iron Lungs zwycięzcą głosowania NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Custom Rumble - Scrambler Iron Lungs zwycięzcą głosowania

Autor: Lovtza 2016.01.19, 11:44 2 Drukuj

Za nami pierwszy etap światowego konkursu Custom Rumble. W jego trakcie na specjalnym profilu na portalu społecznościowym Instagram internauci głosowali na najlepszy ich zdaniem projekt. Wśród nich znalazł się motocykl zbudowany na warszawskiej Woli. Prace nad nim śledziliśmy od końca ubiegłorocznej jesieni. Innowacyjność, styl i nakład pracy projektu z Polski zostały nagrodzone pierwszym miejscem w głosowaniu. Tutaj warto także wspomnieć o ogromnej mobilizacji motocyklowych internautów, bez których zaangażowania sukces ten nie byłby możliwy.    

Satysfakcji z sukcesu nie krył Tomek Sondij z Inter Cars, który koordynował projekt: "Pierwsza faza konkursu Custom Rumble za nami. Dla nas ten etap okazał się być najważniejszym, bo poparcie jakie zyskał nasz Scrambler przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Projekt dostał największą ilość głosów na świecie i zdeklasował innych uczestników. To ogromna zasługa naszego zespołu - 86 Gear i Swanskiego, dzięki tej kooperacji powstało naprawdę niesamowite dzieło. Wsparcie jakie otrzymywaliśmy w fazie głosowania, od Abu Dhabi poprzez Maroko, Rosję do Polski było niesamowite. Mamy kolejny dowód w historii, że Polacy potrafią zjednoczyć się ponad wszelkimi podziałami w imię po prostu dobrych rzeczy.

Daliśmy wszystkim na świecie do myślenia. Scrambler Ducati custom, który będzie reprezentował Europę podczas finału nie powstał w słynnych warsztatach w Niemczech, Francji czy we Włoszech. Został zbudowany z inicjatywy polskiego importera marki w małym, przytulnym warsztacie na warszawskiej Woli, a pomalował go chłopak z Żoliborza.

Obecnie czekamy na szczegóły dotyczące finału Custom Rumble. Na dzień dzisiejszy wiadomo jedynie, że ostateczna rozgrywka odbędzie się podczas World Ducati Week w Misano."

NAS Analytics TAG

Ścigacz.pl od początku wspiera udział Scramblera Iron Lungs w Custom Rumble. Dziękujemy Wam za okazane wsparcie w imieniu własnym oraz twórców motocykla!

Więcej o Scrambler Iron Lungs

Chrisian Boosen
Pawel Swanski
Tomek Sondij
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:rom 19/01/2016 16:45

brawo!!!

Odpowiedz
Autor:rom 19/01/2016 16:45

brawo!!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę