tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Custom Rumble II - światowy konkurs na najlepszy custom Ducati Scrambler Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Custom Rumble II - światowy konkurs na najlepszy custom Ducati Scrambler

Autor: Informacja prasowa 2017.12.11, 12:42 Drukuj

Ducati Polska wraz z warsztatem Eastern Spirit weźmie udział w ogólnoświatowym konkursie na najlepszego customa na bazie Scramblera - Custom Rumble II. Po zeszłorocznych sukcesach apetyt na zwycięstwo polskiej ekipy jest jeszcze większy!

W poprzedniej edycji Custom Rumble polska myśl tuningowa reprezentowana była przez projekt Iron Lungs, stworzony przez ekipę 86 Gear, Swanskiego i Ducati Polska. Motocykl okazał się dużym sukcesem - wybrano go najlepszym projektem w Europie, a w finałowym konkursie na zlocie World Ducati Week we Włoszech zajął czwarte miejsce wśród customów z całego świata.

__________________________________________

W tym roku mamy drugą edycję konkursu Custom Rumble, a tym razem zadania zbudowania przyciągającej wzrok maszyny podjął się Sylwester z warsztatu Eastern Spirit. Fabryczny Scrambler Sixty2 jest już w jego rękach i zaczyna przechodzić pierwsze modyfikacje. Zadanie jest trudne, głównie ze względu na czas - pojazd musi być gotowy do końca stycznia 2018 roku. Wtedy poprosimy niezawodnych polskich fanów o pomoc w głosowaniu. Tymczasem zobaczcie, jak to wyglądało poprzednim razem:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę