tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Custom Rumble II - światowy konkurs na najlepszy custom Ducati Scrambler

Custom Rumble II - światowy konkurs na najlepszy custom Ducati Scrambler

Autor: Informacja prasowa 2017.12.11, 12:42 Drukuj

Ducati Polska wraz z warsztatem Eastern Spirit weźmie udział w ogólnoświatowym konkursie na najlepszego customa na bazie Scramblera - Custom Rumble II. Po zeszłorocznych sukcesach apetyt na zwycięstwo polskiej ekipy jest jeszcze większy!

W poprzedniej edycji Custom Rumble polska myśl tuningowa reprezentowana była przez projekt Iron Lungs, stworzony przez ekipę 86 Gear, Swanskiego i Ducati Polska. Motocykl okazał się dużym sukcesem - wybrano go najlepszym projektem w Europie, a w finałowym konkursie na zlocie World Ducati Week we Włoszech zajął czwarte miejsce wśród customów z całego świata.

W tym roku mamy drugą edycję konkursu Custom Rumble, a tym razem zadania zbudowania przyciągającej wzrok maszyny podjął się Sylwester z warsztatu Eastern Spirit. Fabryczny Scrambler Sixty2 jest już w jego rękach i zaczyna przechodzić pierwsze modyfikacje. Zadanie jest trudne, głównie ze względu na czas - pojazd musi być gotowy do końca stycznia 2018 roku. Wtedy poprosimy niezawodnych polskich fanów o pomoc w głosowaniu. Tymczasem zobaczcie, jak to wyglądało poprzednim razem:

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę