tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Scrambler "Iron Lungs" oficjalnie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Scrambler "Iron Lungs" oficjalnie

Autor: Lovtza 2015.12.22, 12:13 Drukuj

Wczoraj w siedzibie warszawskiej firmy Turbokolor zaprezentowany został oficjalnie zaprezentowany Ducati Scrambler "Iron Lungs", czyli maszyna przygotowana na Custom Rumble Contest. Na miejscu stawili się twórcy motocykla, czyli Christian Boosen z 86-gear, który zajmował się przebudową maszyny, jak również Paweł Swanski, którego śmiało możemy określić "Dyrektorem ds. artystycznych", czuwającym nad tym, aby całość miała właściwy wyraz. Do tego Paweł jest autorem genialnego malowania na zbiorniku paliwa, który jest wisienką na customowym torcie jakim jest Ducati Scrambler "Iron Lungs" przygotowany na Warszawskiej Woli. Oczywiście nie mogło zabraknąć Tomka Sondija, który z ramienia importera marki Ducati w Polsce nadawał tempo całemu projektowi.

Po części oficjalnej goście mogli z bliska przyjrzeć się Żelaznym Płucom, posłuchać ryku jego silnika, a przede wszystkim spróbować mocno niestandardowego jedzenia i picia przygotowanego w salonie Turbokolor. Rozmowy i dyskusje, wybiegające rzecz jasna także poza tematykę customów przeciągnęły się jak przystało na długie zimowe wieczory do bardzo późna.

Sam motocykl i historię jego powstania opisaliśmy niejako od kuchni, posiłkując się wspomnieniami jego twórców. Przyznać musimy, że całość robi wrażenie. 

Teraz Wasza kolej! Zapraszamy na konkursowego Instagrama i głosowanie na naszego customa Ducati Scrambler "Iron Lungs" w światowym konkursie. To Wasze głosy zadecydują gdzie pojedzie trofeum dla zwycięzców Custom Rumble Contest.

Zobacz również:

Foto: Asia Matyjek

Ducati Scrambler Iron Lungs Pawel Swanski

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę