tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Scrambler "Iron Lungs" oficjalnie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Scrambler "Iron Lungs" oficjalnie

Autor: Lovtza 2015.12.22, 12:13 Drukuj

Wczoraj w siedzibie warszawskiej firmy Turbokolor zaprezentowany został oficjalnie zaprezentowany Ducati Scrambler "Iron Lungs", czyli maszyna przygotowana na Custom Rumble Contest. Na miejscu stawili się twórcy motocykla, czyli Christian Boosen z 86-gear, który zajmował się przebudową maszyny, jak również Paweł Swanski, którego śmiało możemy określić "Dyrektorem ds. artystycznych", czuwającym nad tym, aby całość miała właściwy wyraz. Do tego Paweł jest autorem genialnego malowania na zbiorniku paliwa, który jest wisienką na customowym torcie jakim jest Ducati Scrambler "Iron Lungs" przygotowany na Warszawskiej Woli. Oczywiście nie mogło zabraknąć Tomka Sondija, który z ramienia importera marki Ducati w Polsce nadawał tempo całemu projektowi.

Po części oficjalnej goście mogli z bliska przyjrzeć się Żelaznym Płucom, posłuchać ryku jego silnika, a przede wszystkim spróbować mocno niestandardowego jedzenia i picia przygotowanego w salonie Turbokolor. Rozmowy i dyskusje, wybiegające rzecz jasna także poza tematykę customów przeciągnęły się jak przystało na długie zimowe wieczory do bardzo późna.

NAS Analytics TAG

Sam motocykl i historię jego powstania opisaliśmy niejako od kuchni, posiłkując się wspomnieniami jego twórców. Przyznać musimy, że całość robi wrażenie. 

Teraz Wasza kolej! Zapraszamy na konkursowego Instagrama i głosowanie na naszego customa Ducati Scrambler "Iron Lungs" w światowym konkursie. To Wasze głosy zadecydują gdzie pojedzie trofeum dla zwycięzców Custom Rumble Contest.

Zobacz również:

Foto: Asia Matyjek

Ducati Scrambler Iron Lungs Pawel Swanski

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr