tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 wiat Scramblera czy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

wiat Scramblera czy

Autor: Informacja prasowa 2016.07.29, 14:54 Drukuj

Scrambler Ducati to coś więcej niż tylko przyjemne motocykle, które - będąc na wskroś nowoczesne, zapatrują się w przeszłość. Scrambler to styl bycia, to podejście do życia, to niemal deklaracja.

Nic dziwnego, że tak wyjątkowa marka potrafi połączyć wyjątkowe osobistości. Idealnym przykładem była współpraca wybitnych artystów - Christiana Boosena i Pawła "SWANSKI" przy budowie customowego Scramblera Iron Lungs, który - w ogólnoświatowym konkursie Custom Rumble, przeszedł przebojem do finału, gdzie reprezentował Europę.

NAS Analytics TAG

Historia toczy się nieprzerwanie i tak już jutro - 30.07.2016, na słonecznej Bali nasz Paweł SWANSKI w towarzystwie chłopaków z kultowego Deus EX Machina, będzie uczestniczył w wyjątkowym wydarzeniu - Swanski's Drawing Theatre.

Swanski, w balijskiej siedzibie Deus EX będzie występował razem ze swoim wyjątkowym spektaklem, malowaniem na żywo. To kulturalna uczta na wielu poziomach, bowiem współpraca tak uznanych marek jak Deus EX i Swanski, może zaowocować niespotykanymi wydarzeniami i kooperacjami.

Trzymamy kciuki, gratulujemy i zapraszamy do śledzenia wydarzenia, a tych szczęśliwców, którzy akurat przebywają na Bali, zapraszamy do Deus Ex Cafe, by na żywo podziwiać ten wyjątkowy spektakl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr