tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Custom Rumble II - czy powtórzymy sukces sprzed dwóch lat?

Custom Rumble II - czy powtórzymy sukces sprzed dwóch lat?

Autor: Barry 2018.01.15, 13:36 Drukuj

Podczas pierwszej edycji Custom Rumble, wielkie "pospolite ruszenie" spowodowało, że polski projekt, ku wściekłości i niedowierzaniu włoskiej konkurencji, został wybrany najlepszym w Europie customem zbudowanym na bazie Ducati Scramblera. Jak będzie w tym roku?

Co najważniejsze, powodzenie polskiego projektu w międzynarodowym konkursie zależy od nas wszystkich.  Niektórzy z was z pewnością pamiętają jeszcze wielki sukces sprzed dwóch lat? Głosowanie odbyło się za pośrednictwem serwisu Instagram, gdzie można było zaobserwować niezwykłą mobilizację naszych rodaków. Jedynym, ale jakże skutecznym w walce z zagraniczną konkurencją, polskim projektem był Scrumbler Iron Lungs zbudowany przy współpracy  warsztatu 86 Gear, Swanskiego i Ducati Polska. Wygraliśmy europejską edycję i ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce na świecie . Nagrody wręczono podczas wielkiej imprezy World Ducati Week 2016.

Coraz mniej czasu dzieli nas od startu drugiej edycji konkursu Custom Rumble. W tym roku zadania budowy wyjątkowego Scramblera podjął się Sylwester z warsztatu Eastern Spirit. Projekt zapowiada się naprawdę grubo i ma być gotowy do końca stycznia. Trzymamy kciuki i czekamy zwarci oraz gotowi na rozpoczęcie głosowania!

Zobacz również: Jak powstają najlepsze customy?

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę