tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Custom Rumble II - czy powtórzymy sukces sprzed dwóch lat? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Custom Rumble II - czy powtórzymy sukces sprzed dwóch lat?

Autor: Barry 2018.01.15, 13:36 Drukuj

Podczas pierwszej edycji Custom Rumble, wielkie "pospolite ruszenie" spowodowało, że polski projekt, ku wściekłości i niedowierzaniu włoskiej konkurencji, został wybrany najlepszym w Europie customem zbudowanym na bazie Ducati Scramblera. Jak będzie w tym roku?

Co najważniejsze, powodzenie polskiego projektu w międzynarodowym konkursie zależy od nas wszystkich.  Niektórzy z was z pewnością pamiętają jeszcze wielki sukces sprzed dwóch lat? Głosowanie odbyło się za pośrednictwem serwisu Instagram, gdzie można było zaobserwować niezwykłą mobilizację naszych rodaków. Jedynym, ale jakże skutecznym w walce z zagraniczną konkurencją, polskim projektem był Scrumbler Iron Lungs zbudowany przy współpracy  warsztatu 86 Gear, Swanskiego i Ducati Polska. Wygraliśmy europejską edycję i ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce na świecie . Nagrody wręczono podczas wielkiej imprezy World Ducati Week 2016.

~~~~~------~~~~~

Coraz mniej czasu dzieli nas od startu drugiej edycji konkursu Custom Rumble. W tym roku zadania budowy wyjątkowego Scramblera podjął się Sylwester z warsztatu Eastern Spirit. Projekt zapowiada się naprawdę grubo i ma być gotowy do końca stycznia. Trzymamy kciuki i czekamy zwarci oraz gotowi na rozpoczęcie głosowania!

Zobacz również: Jak powstają najlepsze customy?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę