tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

H-D Road King rozpoczyna służbę w rzeszowskiej policji

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.14, 12:00 Drukuj

Rzeszowscy "misie na rowerach" otrzymali cenny prezent od władz miasta. Jest to pierwszy w Polsce policyjny Harley, który nie tylko pozwoli na wykonywanie zadań, ale też będzie stylową wizytówką miasta.

Amerykański policjant na Harleyu stał się ikoną popkultury, nic więc dziwnego, że również nasi funkcjonariusze chętnie zobaczyliby się na tych maszynach. Hondy, Yamahy i BMW, którymi dysponują dzisiaj są co prawda szybkie i niezawodne, ale nie mają tego niepowtarzalnego stylu. Władze Rzeszowa, jako pierwsze w Polsce, wykazały się hojnością i jednocześnie pomysłowością - zakupiły dla swojej drogówki nowiutkiego Harleya-Davidsona Road King!

Motocykl, w specjalnej policyjnej wersji, dostarczyła firma Game Over Cycles. Jest napędzany 90-konnym silnikiem Milwaukee-Eight, który pozwala mu rozpędzić się do 190 km/h. Road King będzie nie tylko pełnił codzienne funkcje, takie jak udział w patrolach i obstawie ważnych wydarzeń, ale też stanie się oryginalną wizytówką miasta.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę