tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 H-D Road King rozpoczyna sub w rzeszowskiej policji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

H-D Road King rozpoczyna sub w rzeszowskiej policji

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.14, 12:00 Drukuj

Rzeszowscy "misie na rowerach" otrzymali cenny prezent od władz miasta. Jest to pierwszy w Polsce policyjny Harley, który nie tylko pozwoli na wykonywanie zadań, ale też będzie stylową wizytówką miasta.

Amerykański policjant na Harleyu stał się ikoną popkultury, nic więc dziwnego, że również nasi funkcjonariusze chętnie zobaczyliby się na tych maszynach. Hondy, Yamahy i BMW, którymi dysponują dzisiaj są co prawda szybkie i niezawodne, ale nie mają tego niepowtarzalnego stylu. Władze Rzeszowa, jako pierwsze w Polsce, wykazały się hojnością i jednocześnie pomysłowością - zakupiły dla swojej drogówki nowiutkiego Harleya-Davidsona Road King!

NAS Analytics TAG

Motocykl, w specjalnej policyjnej wersji, dostarczyła firma Game Over Cycles. Jest napędzany 90-konnym silnikiem Milwaukee-Eight, który pozwala mu rozpędzić się do 190 km/h. Road King będzie nie tylko pełnił codzienne funkcje, takie jak udział w patrolach i obstawie ważnych wydarzeń, ale też stanie się oryginalną wizytówką miasta.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr