tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 New York - Rzeszw custom bike od Game Over Cycles wygrywa Daytona Bike Week!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

New York - Rzeszw custom bike od Game Over Cycles wygrywa Daytona Bike Week!

Autor: Alonzo 2020.03.15, 14:14 Drukuj

Harley-Davidson Street Bob przebudowany przez Polaków z Game Over Cycles wygrywa konkurs customów ponad 1000 ccm na Daytona Bike Week 2020!

Paweł Myszkowski z ekipą to grupa niezwykle zdolnych konstruktorów. Każda ich produkcja na stałe zapisuje się w pamięci.

NAS Analytics TAG

 

 

Ich najnowsze dzieło, The New-York Rzeszów custom bike, właśnie zostało uznane za najlepszy motocykl custom powyżej 1 litra na Daytona Bike Week 2020. Nagrodę odebrał aktualny właściciel motocykla, Bobbi.  Motocykl zawiera cechy, charakterystyczne dla architektury Nowego Jorku i Rzeszowa. Rura wydechowa ma kształt słynnego Chrysler Building, w felgach ukryto sylwetki najsłynniejszych budynków Manhattanu. Co ciekawe, budynki na felgach są wykonane z niebywałą precyzją, z dokładnością do okien. Można tam znaleźć Empire State Builiding, 1 World Trade Center, Flatiron oraz wieże World Trade Center.

Obudowa cewek zapłonowych jest w kształcie The Oculus. Przedni pług upamiętnia ruiny budynków World Trade Center i jest opatrzony napisem "9/11 Never Forget". Obudowa klapy rozrządu jest pokryta 24. karatowym złotem i zawiera logo NY Ynakees. Również korek wlewu paliwa budzi skojarzenia z Ameryką, gdyż przypomina amerykańską monetę jednodolarową.

Motocykl jest mostem, łączącym Nowy Jork z Rzeszowem. Dlatego wkomponowane w jego wygląd są również elementy, pochodzące z Rzeszowa. Są to pomnik Czynu Rewolucyjnego, umieszczony w  środku felgi pomiędzy sylwetkami budynków Nowego Jorku, most Tadeusza Mazowieckiego, który nadaje kształt siedzeniom motocykla, wraz z przymocowanymi do błotnika mosiężnymi linami i światłami ostrzegawczymi mostu, wkomponowanymi w kierunkowskazy motocykla. Pokrywa filtru powietrza ma kształt charakterystycznej kładki dla pieszych z herbem miasta, światło pozycyjne jest w kształcie herbu Rzeszowa a całość uzupełnia malowanie, na baku zawierające panoramę Rzeszowa, połączoną z mostem Brooklyn Bridge. 

Zdjęcia ze strony i z Facebooka Game Over Cycles:

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr