tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 New York - Rzeszw custom bike od Game Over Cycles wygrywa Daytona Bike Week!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

New York - Rzeszw custom bike od Game Over Cycles wygrywa Daytona Bike Week!

Autor: Alonzo 2020.03.15, 14:14 Drukuj

Harley-Davidson Street Bob przebudowany przez Polaków z Game Over Cycles wygrywa konkurs customów ponad 1000 ccm na Daytona Bike Week 2020!

Paweł Myszkowski z ekipą to grupa niezwykle zdolnych konstruktorów. Każda ich produkcja na stałe zapisuje się w pamięci.

NAS Analytics TAG

 

 

Ich najnowsze dzieło, The New-York Rzeszów custom bike, właśnie zostało uznane za najlepszy motocykl custom powyżej 1 litra na Daytona Bike Week 2020. Nagrodę odebrał aktualny właściciel motocykla, Bobbi.  Motocykl zawiera cechy, charakterystyczne dla architektury Nowego Jorku i Rzeszowa. Rura wydechowa ma kształt słynnego Chrysler Building, w felgach ukryto sylwetki najsłynniejszych budynków Manhattanu. Co ciekawe, budynki na felgach są wykonane z niebywałą precyzją, z dokładnością do okien. Można tam znaleźć Empire State Builiding, 1 World Trade Center, Flatiron oraz wieże World Trade Center.

Obudowa cewek zapłonowych jest w kształcie The Oculus. Przedni pług upamiętnia ruiny budynków World Trade Center i jest opatrzony napisem "9/11 Never Forget". Obudowa klapy rozrządu jest pokryta 24. karatowym złotem i zawiera logo NY Ynakees. Również korek wlewu paliwa budzi skojarzenia z Ameryką, gdyż przypomina amerykańską monetę jednodolarową.

Motocykl jest mostem, łączącym Nowy Jork z Rzeszowem. Dlatego wkomponowane w jego wygląd są również elementy, pochodzące z Rzeszowa. Są to pomnik Czynu Rewolucyjnego, umieszczony w  środku felgi pomiędzy sylwetkami budynków Nowego Jorku, most Tadeusza Mazowieckiego, który nadaje kształt siedzeniom motocykla, wraz z przymocowanymi do błotnika mosiężnymi linami i światłami ostrzegawczymi mostu, wkomponowanymi w kierunkowskazy motocykla. Pokrywa filtru powietrza ma kształt charakterystycznej kładki dla pieszych z herbem miasta, światło pozycyjne jest w kształcie herbu Rzeszowa a całość uzupełnia malowanie, na baku zawierające panoramę Rzeszowa, połączoną z mostem Brooklyn Bridge. 

Zdjęcia ze strony i z Facebooka Game Over Cycles:

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr