tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson Winter X Games Snow Hill Climb - po śniegu na szczyt Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson Winter X Games Snow Hill Climb - po śniegu na szczyt

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.20, 14:07 Drukuj

Już 28 stycznia w Aspen odbędą się pierwsze zawody Snow Hill Climb, w których zawodnicy na zmodyfikowanych H-D Sportsterach będą ścigać się pod górę w śnieżnej rynnie. Wyścig ten będzie częścią znanej zimowej imprezy Winter X Games.

Winter X Games w Aspen to niezwykle popularna w USA impreza sportowa, przyciągająca najlepszych narciarzy, snowboardzistów i innych specjalistów od sportów zimowych, transmitowana przez największe stacje telewizyjne. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się tam również wyścig motocyklowy - kilku zawodników ramię w ramię będzie starało się jak najszybciej dotrzeć na szczyt specjalnej ośnieżonej rynny, używanej na co dzień do akrobacji na snowboardzie. Będzie to rywalizacja na moc i przyczepność - trasa jest stroma i idealnie prosta.

~~~~~------~~~~~

Motocykle używane w tych zawodach to zmodyfikowane Harleye Sportstery, z podwyższoną mocą silnika, poszerzoną ramą i znacznie wydłużonym wahaczem. Zawodnicy mają pełną dowolność w doborze opon - mogą być one wyposażone w kolce, kołki, śruby lub specjalny bieżnik w kształcie szerokich łopat, słowem we wszystko, co pozwoli lepiej wgryźć się w śnieg. Zobaczcie jak o tych bardzo amerykańskich motocyklach opowiada bardzo amerykańska prezenterka:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę