tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowe opony na lód spod znaku DIY NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowe opony na lód spod znaku DIY

Autor: M.B. 2016.12.20, 15:03 Drukuj

Stoimy u progu kalendarzowej zimy, ale niestety tylko kalendarzowej... Za oknem temperatury na plusie, o śniegu, tym bardziej lodzie możemy pomarzyć. Większość motocyklistów i użytkowników skuterów cieszy się z takiego obrotu sprawy, choć są tacy, którzy woleliby siarczysty mróz... Zobaczcie jak sememu zrobić motocyklowe opony na lód.

Masz wkrętarkę, parę zużytych opon pasujących do swojego motocykla i torbę wkrętów? To brakuje ci tylko jeszcze dwóch motocyklowych dętek, taśmy macgyvera i pewnej ilości wolnego czasu. Zobaczcie jak łącząc wszystkie te składniki można stworzyć lodowe ogumienie do waszego drogowego motocykla. Nic tylko teraz czekać na mróz...

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę